Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

13 godzin temu, JohnDoe napisał:

Khruangbin.  Tajski funk, Irański pop, i coś tam jeszcze hehe 🙃 

Ciekawe brzmienia.

https://www.youtube.com/watch?v=q4xKvHANqjk

Jakby na jakimś weselu przygrywali :D  Gitarzysta na stałe przypięty ma stroik albo kapodaster , i wygląda jak Michał Szpak ;) 

muzyka fajna by się zrelaksować

Edytowano przez Kubakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubakk napisał:

wiele wiele innych , poszukaj na spotify ;)

Ale to właśnie taki wątek słuchasz chwalisz się, nie wiesz to pytasz... a na Spotify kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów utworów ciężko przesłuchać wszystko, życia nie starczy 😉

Teraz sprawdziłem ponad 35 milionów piosenek. Zakładając że średnio 2 min każda to jakieś 130 lat słuchania👍

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inferno napisał:

A może znacie coś z podobnym wokalem takiego spokojnego?

Nie wiem, czy do końca z podobnym i czy wystarczająco (lub za bardzo) spokojne, ale jeśli nie znasz to sprawdź: Elisabeth Karsten, Melody Gardot, Sara Gazarek, Jennifer Warnes, Kari Bremnes, Viktoria Tolstoy, Madeleine Peyroux, Agnes Obel. Może któraś z Pań Ci podpasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inferno napisał:

Polecam wyszukać w TIDAL’u piosenek z tytułem Get Lucky i posłuchac wariacji na temat tej piosenki. Można znaleźć wersje kołysanka, instrumentalna, reggae, rock, wolno szybko itd... fajna zabawa a sam utwór zacny

 

TIDAL działa tak jak SPOTIFY iż można przez PC-ta puścić via dac ? Bo u mnie nie znajduje takiej opcji tylko telefon , i jakiś airplay do ampli KD ... więc lipnie

PS: get lucky mam na winylu , chociaż wolę opowiastkę Morodera z jego starym bitem ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2019 o 17:29, Kubakk napisał:

Billie Eilish nowy album When We all fall asleep,Where do We go ? bardzo ciekawe aranżacje , a utwór bad guy przy 1/3 volume 9W lampy powoduje wibracje szyb :D polecam posłuchać

Billie Eilish -  When We All Fall Asleep, Where Do We Go.jpg

Yamaha sobie z tym nie radzi albo moze kolumny Melodiki😂.Drzwi od szafy zaczely wibrowac😂.......W sumie niemal cala plyta dolem miazdzy......

Edytowano przez T Z6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kubakk napisał:

TIDAL działa tak jak SPOTIFY iż można przez PC-ta puścić via dac ? 

No tak działa podobnie, wszystkie te portale streamingowe to prawie to samo. Ale Spotify tez może być, ja z tym TIDAL’em tylko dlatego że  Cyrus Spotify nie odtwarza.

😁

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...