Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

To teraz trochę "łupanki" ale na dobrym poziomie. The Chemical Brothers - zawsze w formie. Nowiutki świeży album "No Geography" , gościnnie Aurora Aksnes się udziela wokalnie. 

Screenshot_20190418_121601.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blonde Redhead - ktoś ich słucha? Bardzo ciężko dotrzeć do osób w PL, którzy ich kojarzą :( Rock alternatywny, a ostatnio... no cóż, ciężko jest mi to przyrównać do czegokolwiek - muzyka eksperymentalna może? 

LRKR - mało znany artysta z Brooklynu (nie wiem dokładnie skąd jest, wiem jedynie, że tam mieszka), tworzący muzykę elektroniczną, którą serdecznie mogę polecić :D

John Maus - podobny trochę do Deine Lakaien, tworzy głównie pop eksperymentalny, lo-fi, pop syntetyczny. Krótko mówiąc muzyka elektroniczna z dodatkiem akustycznych instrumentów i wokalem, który nie powiedziałbym, że stanowi podstawę dla melodii, a raczej jej eleganckie uzupełnienie ;)

Philippe Jaroussky - fantastyczny kontratenor :)

Lustmord - dark ambient, bardzo specyficzny, nie każdy polubi, lecz warto dać szansę :D
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JORDI SAVALL & HESPERION XXI - IBN BATTUTA - THE TRAVELER OF ISLAM

Fascynująca podróż po stylach muzycznych średniowiecznego świata (Europy, Bliskiego i Dalekiego Wschodu), śladami wielkiego arabskiego podróżnika Ibn Battuty. Jak na muzykę tkwiącą korzeniami w średniowieczu, wyjątkowo lekko strawne (by nie powiedzieć przebojowe).

AVSA9930IbnSQUARE3d.jpg.e9c79a52d9ff1ccc9f955d103670d387.jpg

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...