Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Tak na fali postu kolegi @Kubakk o muzyce do programu Sonda. Genialny kompozycja Josepha Irvinga "States Evidence". Wszyscy pewnie wiedzą w jakim popularnym programie została wykorzystana, ale nie wszyscy mieli okazję posłuchać utworu w całości (jazzowa końcówka).

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2019 o 18:23, JohnDoe napisał:

Tak, może być to ekskluzywne, pal licho ;).   Jak patrzę teraz sklepy online UK to wszędzie "out of stock".    Jedynie na eBay są.   Jutro sprawdzę tu w mieście, jak nie znajdę to córka mi kupi w Polsce.  Chociaż nie wiem jak tam z dostępnością. Nie pali się, póki co stream.

Tak z ciekawości, jak tam z dostępnością płyt Tool w UK? W PL leży na półkach i tanieje. W MM w ciągu tygodnia z 399 na 339. Ciekawe ile sztuk wypuścili w świat jako limited edition ;)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK jest jak było, bez zmian, od ręki widzę tylko na Amazon £125 lub eBay jak kto upoluje taniej. W sklepie EMP UK dostępne w ciągu tygodnia za £79.99.

Mi już pierwszy szał przeszedł i stwierdziłem, że żadnego gameboy'a do płyty ja nie potrzebuję tak koniecznie ;)

Kupię pewnie gdzieś przy okazji, może dziś, jutro....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JohnDoe napisał:

Mi już pierwszy szał przeszedł i stwierdziłem, że żadnego gameboy'a do płyty ja nie potrzebuję tak koniecznie ;)

Pierwsza płyta którą widziałem, do której dodają kabelek USB do ładowania ;) W Pulse Floydów trzeba baterie wymieniać, a tu pełny wypas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z rana przymuliłem się Kari Bremnes a to zła pora na taką muzykę dla mnie. Za to pózniej znalazłem fajny band z Australii, grają punk-pub-rock. Nie jest to audiofilska muzyka ale dla mnie świetny punk rock (uwielbiam).  W grudniu grają w Londynie w Camden (ześwirowana fajna dzielnia), pewnie pojadę na piwko. Zresztą zobaczcie sami ;)     Ja więcej słucham właśnie w Tidal. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...