Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 15.11.2019 o 15:41, Rega napisał:

Zastanawiaj się. Nie obiecuję, że na pewno będa te które Cię interesują, ale rozejrzeć sie mogę.

skoro powiedziałeś A to chyba mniej więcej to jest to, czego obecnie szukam, obojętnie czy winyl czy cd, choć w przypadku występowania nagrań na obu nośnikach ze wskazaniem na czarną płytę

Wish list:

The Cure Seventeen Seconds

The Clash London Calling

Depeche Mode Music for the Masses

The Damned Phantasmagoria

Tracey Chapman debiutancki album z 1988 zaczynający się od Talking about a Revolution

Yello Stella

Yello Mountain

Ultravox Vienna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2019 o 15:41, Rega napisał:

Jeśli gdzieś trafisz na japońskie wydania Voyagera, The Song of Distant Earth i Return to Ommadown   Mika Oldfielda to daj znać. Interesują mnie zarówno CD jak i winyle.

przeglądając allegro natknąłem się na voyagera:

https://allegro.pl/uzytkownik/cotini?bmatch=baseline-dict42-cul-1-3-1024&string=oldfield

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki set-cik ze spotify , muzyka lat 80-90 - funk,groove,rap,pop z tamtych lat jeśli ktoś pamięta czasy jak się tego słuchało z kaset to polecam :D 

Parliament - Flash Light <-- mnie się mega podoba , szczególnie gitara basowa która robi robotę w tym kawałku

Diana Ross - I'm coming out <-- wow , perkusja , basik , gitara - znałem to z innego wykonania

PS: zalecam odsłuch na lampie , jest klimat

belair.jpg

Edytowano przez Kubakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fafniak fajna ta płyta Manu Katche, przyjemnie się słucha, może też sobie kupię. Dzięki. 

@MarcKrawczyk Yosi Horikawa - słuchałem kiedyś wcześniej Bubbles i resztę z płyty Wandering, też bardzo przestrzenny dzwięk, piłeczki kuleczki w całym pokoju ;)

 

A ja dziś grzebałem w stream-serwisach przeglądając dział jazz i natknąłem się na coś czego nie rozumiem za cholerę. Lubię eksperymenty muzyczne na swoich uszach i słucham czasem przedziwnych rzeczy w poszukiwaniu nowych doznań. Jednak takiego jazz'u ja po prostu nie ogarniam choć bym nie wiem jak się starał. Trudno jest mi uwierzyć, że ktoś gdzieś tam lubi coś takiego. Artystka nazywa się Fay Victor, pierwszy utwór Dream State z płyty Barn Songs - w 1.45 minucie mam wizję szpitala psychiatrycznego!!! @Inferno gdzieś pisałeś że na AVS puszczają plumkanie, prut, srut, fiuuu... i inne dzwięki. Puść sobie tą płytę w domu, tylko uważaj co domownicy powiedzą 😲  i daj znać ile wytrzymałeś 🤣

 

76728908_492846917982610_2657263242031661056_n.thumb.jpg.d27bfda2e05fff43ab77ac00dc216f79.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, JohnDoe napisał:

Puść sobie tą płytę w domu, tylko uważaj co domownicy powiedzą 😲  i daj znać ile wytrzymałeś 🤣

Dałeś ognia! Uwielbiam takie 🤣🤣🤣 ile wytrzymałem? Zwykle około 30s z utworu. Najdłużej bo około 1 minuty Stealaway bo wokal wchodził dopiero wtedy 🤣 - może ktoś wie jaki to gatunek żebym nigdy przez przypadek już nie włączył 😜

Dla mnie takie coś to już obrzeża muzycznej wyspy, zrobisz krok dalej  i już otchłań .... i właśnie takie kawałki z pogranicza grały na AVS w wielu pokojach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2019 o 20:27, JohnDoe napisał:

Artystka nazywa się Fay Victor, pierwszy utwór Dream State z płyty Barn Songs - w 1.45 minucie mam wizję szpitala psychiatrycznego!!!

Nie wiem co to i nie chcę wiedzieć , są dwie opcje, albo to koleżanka tego gościa z Muzeum Sztuki Współczesnej, w którym ostatnio byłem , gdy zapytałem autora dzieła , co to do cholery symbolizuje ? A były to dwa przekłute ziemniaki pomalowane na niebiesko i jeden zielony nie przekłuty , przykryty trzema gałązkami / chyba wierzby, ale głowy nie dam/, facet spojrzał na mnie krytycznie i stwierdził , że prawdziwej sztuki, to ja nigdy nie zrozumiem. A więc albo jestem za głupi na Panią Fay , albo wręcz przeciwnie , a swoją drogą kto ją wydał ?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spotify Męskie Granie 2019 , super aranżacje , ludzie od masteringu to prawdziwi artyści - bębny robią "szał" , szczególnie jak chodzą lewo/prawo , do tego basik , czy gitara , syntezatory , oraz nie przykryty wokal :D

Przyjemnie się słucha dobrze zrealizowanych kawałków , nie dziwie się iż niektórzy polują na specjalne wydania

4a4c60084f7336e7bfe17553152b9986.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inferno mam przypadkiem znów coś. Z głupawki i dyskusji o kabelkach naszło mnie żeby sprawdzić w Tidal czy będzie "Jitter". 

No i jest 🤣

Proszę bardzo, oto jak brzmi Jitter: (tytuły dużo mówią)  

 

 

1945177719_Screenshot(23).thumb.png.8796849cccb59935c868897a53090a08.png

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...