Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 17.02.2020 o 12:03, Bogusław Kożyczkowski napisał:

U mnie dziś Mike.

Bogusław, zainspirowałeś mnie i też włączę jedną z pierwszych płyt kupionych po zakupie Fonomastera, Te kilka to przewyższyły koszt Fono. 9_9, moja  ma ponad 4x lat i gra super.

DSCF0040.JPG

po nim przygotowałem na ten psychodeliczny dzień, coś takiego...

DSCF0042.JPG

6 godzin temu, zieluwid napisał:

Obecnie to

no no a masz  płytkę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ciekawe electro

z recenzji:

Tu nie bardzo da się ściemnić. Kawałek musi być ubrany w nośny motyw melodyczny, "jechać do przodu" i błyszczeć od strony realizacyjnej. Wszystko to wie Donato Dozzy - doświadczony włoski twórca techno, acid-techno i ambientu, nagrywający m.in. dla Tresora i Stroboscopic Artefacts, bo wraz dwoma kolegami - Lino Monaco i Nicola Buono - nagrał właśnie jako Men With Secrets wyśmienity electro-synth-wave'owy album "Psycho Romance & Other Spooky Ballads"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave Matthews Band - Big Whiskey and the GrooGrux King.    Album przesłuchałem kilka razy i wcale się nie nudzi 🙂

W kawałku "Squirm" słychać jakieś orientalne flety i smyczki i coś mi to przypomina... Dla mnie cała płyta super. 

CD już zakupione za £3.60 i jedzie do mnie 😎

      ..."Płyta Big Whiskey and the GrooGrux King jest 5 kolejnym albumem DMB debiutującym na pierwszym miejscu listy Billboard (424 tys. sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu od oficjalnej premiery). Pięć kolejnych albumów debiutujących na pierwszym miejscu listy Billboard to osiągnięcie, którym mogą się pochwalić wyłącznie zespoły Dave Matthews Band oraz Metallica.

Za album Big Whiskey and the GrooGrux King zespół otrzymał dwie nominacje do nagrody Grammy w kategoriach – najlepszy album oraz najlepszy album rockowy".

W streamingu album dostępny na Qobuz, Deezer.   Niestety na Tidal tego nie ma 😛

89051660_825906604588167_3067704863891652608_n.thumb.jpg.b4a138d0eda62c5a0cf7067decf63dca.jpg

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto przeżył tamte czasy to wie jak było. Zdarzało  się jeździc i do Budapesztu po płyty.  Tam były, choć czasem też trudne do zdobycia bez łapówki. Był jeszcze Pewex i giełdy. Gdzie ceny były mało realne dla zwykłych zjadaczy chleba.

Na dzisiaj duży zestaw i na pewno nie cały bo żona już coś o grilu wspomina. 

20200405_122755.jpg

20200401_184326.jpg

20200401_145851.jpg

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...