Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 18.05.2020 o 21:52, Karol64208 napisał:

to czekamy na nowe radio "Nowy Świat":D

jednak zaufam obiektywizmowi Kuby, bo Mann to jakieś peowskie radio chyba niestety majstruje

a co do trójki, to w myśl anegdoty Andrusa:

"- czego się pan napije - kawy czy herbaty? 

- trochę tego, trochę tego"

takie płyty przez weekend u mnie leciały...

IMG_20200531_164016.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słucham tego. Przypomniało mi się z końca lat siedemdzisiątych ubiegłego wieku i .....  ,,chodzi za mną,, Tu w dwóch wersjach. Mnie lepiej ,,leży,, ta pierwsza. ktoś mógłby pomyśleć że to jakieś disco. Nic bardziej mylnego. Polecam.

 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na spokojnie - Malcolm McLaren i płyta "Paris"

obraz.png.2e4e396cd20e960d986067db650a4a9e.png

i najbardziej chyba znany utwór "Paris,  Paris" zaśpiewanego wraz Catherine Deneuve

Ma parę płyt na swoim koncie (nie wszystkie mi leżą - jak np. "Duck Rock"), ale "Paris" z 1984 czy z 1989 wraz z Boootzila Orchestra "Waltz Darling" już bardziej. W sam raz na deszczową środę przed świętem i długim weekendem 🙂

Pozdrawiam
PS. Swoją drogą - dla niektórych jest chyba bardziej znany jako menadżer Sex Pistols. Albo z napisu na jego grobie (zmarł w 2010) "
"Lepsza spektakularna porażka, niż umiarkowany sukces""

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2020 o 16:54, Karol64208 napisał:

Słuchałeś jego innych płytek, bo to na pewno znasz "Have a Cigar" grupy Pink Floyd z płyty Wish You Were Here.

Nie, jeszcze nie słuchałem, ale zamierzam. ''Have a Cigar'' znam, ale średnio mi podchodzi, zresztą, tak jak cała płyta Wish You Were Here. Nigdy nie zrozumiem maksymalnych ocen dla tego albumu. Dobra płyta, ale czy wybitna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Dobra płyta, ale czy wybitna?

o gustach się nie dyskutuje:) , dla mnie to nie tylko wartość  pod względem artystycznym, ale i sentymentalna.

Dzisiaj zasiadam wcześnie bo to co przygotowałem  przypomnienie wspaniałej atmosfery koncertowej z grupą U2 i musi być głośniej:15_yum:33.thumb.JPG.ba3f79bc6a874ff421a6599251f740c8.JPG

tutaj fragment z koncertu i albumu. Polecam.

a na desert, może to:1_grinning: Nie potrzeba rekomendacji.34.thumb.JPG.d61209a57da7b592981f7bed45b8449a.JPG

Miłego słuchania:D

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafniak   ....na koncertach krzyczysz więcej czaduu, szczotką ślad flamastra (zielonego audiofilskiego) trzesz.... cały Ty...  (taki niewinny żarcik bez podtekstu ani ataku ;))      Widzę że za polskie starocia się wziąłeś do zabytkowych kolumienek. Lata 70/80 na całego tam masz.

 

A ja dodam jeszcze  jeden album Lebowski'ego gdyż od paru  dni nie mogę się nasłuchać tego bandu. A w ogóle to nie wiem gdzie ja kurna  byłem, że wcześniej tego nie znałem. Lebowski teraz wysokie miejsce u mnie zajął 🙂

Lebowski - Galactica

20200701_102300.thumb.jpg.7dac78df8ab95e0a4bdfa17b86c5571e.jpg

 

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...