Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Klasyk....

I tutaj jeszcze proponuje mistrzostwo! nagrane w klubie "jazz caffe"... saksofon Pana Henryka wywołuje niemałe emocje...

Bardzo dobrze zrealizowany utwor, ktory moze z całą pewnoscia być uzywany do testowania systemow wysokiej klasy. Subiektywnie bardzo wysoka dynamika i czystość przekazu z wyśmienitą akustyka...

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz dzięki za przypomnienie, musze sprawdzić czy mam ich płytki. Obecnie poszukuję zespołów rockowych z lat 60/70 były często grane w Radio Luxemburg. Miałem kilka vinyli wydanych przez piratów ale jak przechodziłem na CD :$ to część kolekcji sprzedałem:$ A teraz nie moge sobie przypomnieć ich nazwy i czy wogóle są jakieś re-edycje. Pozostaje wielki ból:4_joy:.

@JaZzNie wiem czy pamiętasz ten zespół 

58.thumb.JPG.4fe2ee5793c3ef509e7924b8b8029f7e.JPG

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JaZz napisał:

@Karol64208

Nie znałem BJH. Znaczy nazwę jakbym kojarzył ale jak odpaliłem link z yt co podałeś to chyba nic mi nie świta. 

Rozmawiałem z ojcem który jest dużo większym melomanem niż ja. Oczywiście słuchał Luksemburg. Wspomniał także o rozgłośni harcerskiej. Powiedział że warto pamiętać o takich kapelach jak: Uriah Heep, Frijid Pink, Slade, T-Rex czy Jethro Tull. Ja akurat wszystkie kojarzę ale może Tobie przyda się info. Będzie u mnie we wtorek to jeszcze go przycisne bo facet ma na prawdę pokaźną bibliotekę. Pozdrawiam :)

Piosenka warta uwagi... Jak dla mnie - wokal plus instrumenty stworzyły niepowtarzalną atmosferę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2020 o 14:08, JaZz napisał:

Powiedział że warto pamiętać o takich kapelach jak: Uriah Heep, Frijid Pink, Slade, T-Rex czy Jethro Tull.

pamiętam o tych kapelach i mam je w swojej kolekcji, ale jak pisałem te które mi umkneły były to tłoczenia pirackie i na ogół zespół jednej Lp czy singla.

To słuchasz u Taty muzy to dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...