Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Wczorajszy  wieczór nie rozczarował mnie:S i wiem dlaczego nie słyszałem wszystkich nagrań z Davidem,, od początku obniżał poziom:/ Pink Floyd. Zastanowię się co zrobić albumem, zapewne do zwrotu jutro., albo jeszcze raz przesłucham i podejmę wtedy decyzję.

Ale na dzisiejszy wieczór zostawiłem do rozpakowania perełki:D, choć to dwa różne style, W wieczór będzie uczta i do tego z beczułki palonej napój:) 

80.thumb.JPG.e08b07116f751967159cfac754c005b9.JPG

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem sie miedzy innymi na Fisz-u właśnie, kiedy jego produkcje wypuszczał Asfalt Records. To były czasy. Prawie dwie dekady temu.... tutaj cos z dawnej twórczości czyli... "Czerwona sukienka" :) czasy gdy ten utwor leciał na kasecie w walkmanie...

Warto zauważyć jak duże zmiany zaszły w sposobie przekazu i tresci muzycznych w tych latach.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2020 o 20:07, Kraft napisał:

Od kilku dni słucham w kółko płyty Waglewski Fisz Emade "Duchy ludzi i zwierzat". Genialne teksty, do tego niebanalnie zaśpiewane, ciekawe kompozycje i bardzo dobra realizacja. Płyta roku?

Zajebista aranżacja 🙂 naprawdę dobrze zrobiona płyta. 

Ten kawałek dla mnie super

B34EA2D9-717A-4884-8AA8-D97E90B3F653.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

bluszcz i jego album kresz

Kolejny album do ulubionych. Bardzo fajne rytmiczne granie, gitara basowa, wszystko działa na wyobraźnię. Wszystkie utwory świetne a na końcu niespodzianka - Wyjątkowo Zimny Maj 

Dzięki Marc 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...