Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

 

Nie przekonuje mnie chłopiec śpiewający o ojczyźnie w amerykańskim mundurze...

Swoją drogą nie wygląda na zbyt gramotnego... Myślę, ze można mu tą niezręcznosć wybaczyć. To trochę tak jakby do żony mowić" kocham cię" pisząc sms do kochanki.

To juz bardziej ostry

 

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiowit napisał:

Nie przekonuje mnie chłopiec śpiewający o ojczyźnie w amerykańskim mundurze...

Swoją drogą nie wygląda na zbyt gramotnego... Myślę, ze można mu tą niezręcznosć wybaczyć.

A moim zdaniem jest właśnie bardzo gramotny i warto zwrócić uwage na jeszcze inne Jego kawałki, bo potrafi "wyczarować" teksty o jakie w innych gatunkach muzycznych mozna tylko pomarzyć i wcale nie mam tu na mysli discopolo. Np. Taka Diana Krall z utworem „Frim Fram Sauce”... nie ma to jak nuta o sosie i ziemniakach, albo "Peel me a grape" - nutka znowu o jedzeniu i...... ;) chociaz zrealizowane dobrze akustycznie.

A jesli chodzi o ubranie i brak Twojego przekonania, to myślę ze gdyby był w np. koszulce promujaca tematyke historyczna Polski np. Popularne ostatnio Orzełki i łopoczące pióra husarii, wyglądałby wiesniacko, tak naprawde to nie chodzi o Jego stroj, że nie wspomne ze to rodzaj "stylówki" w rapie w tamtym okresie.

Sorki ale będę bronił Eldo! Co nie znaczy ze O.S.T.R. jest gorszy. Na Kochana Polso sie wychowałem ale ostatnie jego płyty tez sa ciekawe.... aż Sobie zaatakuje O.S.T.R.-a tej nocy....

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...