Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

od poniedziałku na nowo odkrywam płytę violator, napotkałem na wolumenie pierwsze wydanie z usa i nie mogę się nadziwić jak to miło brzmi,

na początku było wiele niepewności, bo okładka jakoś dziwnie przycięta i napisy na samej płycie nie czarne, ale po włożeniu do cedeka stwierdziłem, że takich dźwięków to raczej z pirata bym nie usłyszał...

IMG_20201123_121825.jpg

IMG_20201122_192347.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inferno jak lubisz osobiście podpisywane przez twórcę / producenta "dzieła" to zamów sobie wódeczkę Millera ;) Jego żona wypełnia , a TM podpisuje 
https://milerspirits.com/pl/wodki/wodka-ziemniaczana-miler-spirits
 

a w temacie czego słuchasz : ostatnio było the white stripes - blue orchid , fajnie wybrzmiewa gitarka i perkusja po całości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy - nie twierdzę, że jestem zupełnym abstynentem, ale poczytajcie opinie klientów firmy Miler, dotyczące wzmainkowanego alkoholu. Takich peanów na cześć to ze świecą szukać przy innych arytkułach. Bez przesady - to tylko alkohol i robienie celebry z jego spożywania jest chyba nie na miejscu, a niektóre opinie zakrawają wręcz na kabotyństwo. Myślę, że autorzy bardzo zręcznie próbują zamaskować pewną swoją skłonność lub zwyczajnie napisał to ktoś zainteresowany wysoką sprzedażą, bo treść bardzo dziwnie podobna. Jeszcze raz podkreślam - nie jestem zupełnym abstynentem i tez czasem wypiję szklaneczke lub dwie czegoś mocniejszego, słuchając dobrej muzyki, ale takie opinie to przynajmniej mnie by odstraszyły. Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bedac na koncercie jakimkolwiek nie pamietam abym był trzeźwy :P

tzn. Nie nabity w trupa ale chociaz pare piwek zawsze przyjme na klate :D tylko ze tam chodzi o zabawe a nie niuanse jednak po powrocie do domu człowiek chce to odtworzyć na trzeźwo na sprzecie i porównać do live z pamieci!!!! To dopiero jest jazda hehe

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, misiek x napisał:

Również nie jestem zupełnym abstynentem,ale uważam i sam się do tego stosuję,że kiedy siadam i słucham już tak na poważnie to nie piję w ogóle niczego (oprócz herbaty czy soku). Alkohol wyzwala emocje ale i oszukuje, percepcja już nie ta.

Cholera. Myślałem że emocje to dobra sprawa ;)

Słuchanie to twoja praca czy co? Słuchanie na poważnie ? Nie dla przyjemnosci? 

Jakoś to dziwnie zabrzmiało

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...