Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Lubicie fajny post-punk / dark wave?  

Zobaczcie ludzi w drugim klipie. Zero srajfonów, wszyscy się jakoś tam "wyginają" jak kto potrafi, chwilami trochę śmiesznie ale jednak fajnie. Kiedyś ludzie byli inni 😉

 

RoonShareImage-637445929148702702.png.31a3865343f8712050aa90996f64b429.png

RoonShareImage-637445928981637414.png.2d4d8cd8ca60e5898783a15d6e5791f7.png

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mery Spolsky - Tam jest fajny bit w całej płycie. Humor dobry też 😉👍

 

 

 

Jak po polsku to jeszcze coś dorzucę >>>

Albo Inaczej – "kompilacja utworów hip-hopowych w aranżacji jazzowej, pochodzących z repertuaru zespołów Stare Miasto, Slums Attack, Flexxip i Kaliber 44 oraz raperów Adama „Łony” Zielińskiego, Pawła „Pezeta” Kaplińskiego, Leszka „Eldo” Kaźmierczaka i Jacka „Tedego” Granieckiego.

Interpretacje piosenek wykonali przedstawiciele szeroko pojętej muzyki rozrywkowej, a także jazzowej: Andrzej Dąbrowski, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Krystyna Prońko, Felicjan Andrzejczak oraz Wojciech Gąssowski. W pracach nad płytą, która została zarejestrowana w warszawskim Studio S-4 Polskiego Radia uczestniczył ponadto Konglomerat Big Band oraz liczni muzycy sesyjni, w tym. m.in.: Marcin Ułanowski, Paweł Puszczało i Marcin Cichocki. Album został wyprodukowany przez Mariusza Obijalskiego, Michała Tomaszczyka, Aleksandrę Trzaskę oraz Krzysztofa Kawałko"

Bardzo fajna płyta 

RoonShareImage-637446032086949347.png.16bd3b7357a7c153d09a7a35d4cf9ecf.png

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec roku zawsze skłania do wszelkiego rodzaju podsumowań, to i ja wyrażę swoja opinię,

moim zdaniem najlepsza płyta mijającego roku, to album The Makarrata Project zespołu Midnight Oil,

i nie chodzi tu, o to że stęskniłem się za nimi, bo od 20 tu lat nic nowego nie nagrali, ani o ich (szlachetne i godne pochwały) zaangażowanie w pomoc rdzennym mieszkańcom kontynentu australijskiego, ale to po prostu świetnie nagrana różnorodna muzyka, w moim odczuciu w ogóle najlepsza płyta Midnight Oil,

ma tylko jedną wadę, jest po prostu za krótka.  

 

IMG_20201222_0758551.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampy wygrzane i sprawdzone, przyszedł czas na muzę.

Ponieważ towarzystwo będzie nie tańczące, przygotowałem coś do słuchania;

103.thumb.JPG.bad8a32e68fb23aad1d0b0bad410b7d2.JPG

ale na pewno w okolicy północy zabrzmi tradycyjnie ten Lp.

104.thumb.JPG.c5fa2daf55b979db491021d6ab108399.JPG

Oczywiście też życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, dobrej zabawy:D, mało problemów i dużo przyjemności słuchania muzyki na ukochanym sprzęcie,:35_thinking: i nie tylko.

Pozdr. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2020 o 23:32, MarcKrawczyk napisał:

The Makarrata Project zespołu Midnight Oil, ale to po prostu świetnie nagrana różnorodna muzyka, 

Zdecydowanie się pod tym podpiszę kapitalną muzykę zagrali 👍 Wczoraj słuchałem kupuję 😉

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym rozpocząłem moje postanowienie noworoczne . Już tłumaczę o co chodzi. Dostałem od córki na gwiazdkę takie dwie pozycje książkowe / zdjęcia/. Szczególnie fajne jest "1001 Albumów Muzycznych...... " które zapisały się w historii muzyki rozrywkowej. Zaczynamy od roku 1950 a kończymy na 2010. Wstyd przyznać, ale wielu wykonawców i płyt w ogóle nie kojarzę. Świetnie opisana każda płyta , historia zespołu , w przystępny sposób zawierająca ciekawostki i sprawy zakulisowe.

Korzystając ze Spotify postanowiłem codziennie wysłuchać przynajmniej jeden album z tej książki zaczynając od pierwszego i tak po kolei. To fajna zabawa zostać recenzentem , bo nie wszystko co powszechnie uznane musi nam się podobać , ale nie ma innej drogi by wyrobić sobie pogląd, jak po prostu odsłuchać. Polecam taką kształcącą zabawę.

Zacząłem od Franka Sinatry - " In the wee small hours" / 1955 r/

druga pozycja na dzisiaj to:

Elvis Presley - "Elvis Presley " /1956r/

trzecia :

The Louvin Brathers - " Tragic Songs Of Live "/ 1956r/

i jak dam radę :

Luis Prima - " The Wildest! " / 1956r/

a potem tylko jeszcze 997 płyt i mam etat w " Audio " :) 

IMG_1854.JPG

IMG_1856.JPG

IMG_1855.JPG

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...