Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

No już nie przesadzajmy :) . Rafał Brzozowski świetnie prowadzi programy w których śpiewa :) i robi to tam zupełnie nieźle. Pewnie znalazło by się wielu wykonawców lepszych. Sam dobór utworu okazał się kiepski. Z drugiej strony na Eurowizji nie zawsze chodzi o talent. Ten pomysł po prostu nie wyszedł. Sam sposób kwalifikacji jest mocno kontrowersyjny. Nawet to że nasz kraj mogą reprezentować wyłącznie wokaliści, kiedy na festiwalu biorą również większe składy i to nie tylko czysto wokalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

kolega Stelmach ostatnio w radio 357 zapuścił dawno niesłyszany Classix Nouveaux, podobno wyszedł jakiś nowy digipack box i przypomniał mi się koncert w halii gwardii...

 

Przepraszam, że dopytuje w hali Gwardii, w jakim mieście? Pytam bo w Warszawie byłem na ich koncercie na starym Torwarze, to była pierwsza połowa lat 80 tych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Eurowizję. I dzisiaj też będę. Ale nie w TVPis. Orzech ma przeprowadzić swoją transmisję na Youtube. Szkoda, że w tym roku prowadzący drętwi jak kłody, ale jakoś zdzierżę. Ogólnie fajna zabawa. I taka Europejska, a człowiek przez tyle lat tęsknił by być częścią tego świata. No to teraz korzysta.

Brzozowski niestety też drętwy. Piosenka całkiem niezła. Jakby ją wykonał ktoś z większą charyzmą i lepszym głosem, to pewnie by do finału przeszła. Szkoda jeszcze, że kupiliśmy ją z zagranicznego banku utworów. To w 37 milionowym kraju nie ma nikogo, kto potrafi napisać festiwalową propozycję? Żenada. Ale takie czasy. W drugim półfinale jeden duet producencki wystawiał aż trzy propozycje. Dwie przeszły do finału. Outsourcing rządzi.

13 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

 

 

A wiecie, że Classix Nouveaux są zaliczani na zachodzie do kategorii "one-hit wonder"? I to wcale nie za "Never Never Comes".

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fafniak napisał:

Jak dla mnie to wpisuje się ona w styl niestrawny, podobny do tysięcy innych produkcji współczesnych. I dlatego właśnie może by bardziej pasowała

Powiem tak o gustach się nie rozmawia 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukuję Googla w sprawie tych koncertów i znalazłem fajny artykuł,tam rzeczywiście wspominają o Hali Gwardii,ale ja jestem pewien ,że byłem na Starym Torwarze ,tak jak na Kraftwerk i Klusie Schulze i DM.

https://czasmocy.pl/gwiazdy-z-zachodu/

@MarcKrawczyk mam pytanie ,czy nie miałeś nicku @laguna a pod nim King of the 80's na forum 80s.pl bo ta osoba ma też zdjęcie Nicholsona w profilu.

Pamiętam Sylwestra 1983r ,to był nie cały miesiąc po tym jak poznałem moją przyszłą żonkę,która z Bródna miała do mnie na Ursynów dojechać. Niestety nie dojechała a w radiu puszczali "Never Never Comes" myślalem wtedy ,że dostanę szału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze, że zespół X jest mistrzowski, chociaż nie jest, i nie jest to tylko moje zdanie, tylko zdanie wielu, wielu osób, które od lat siedzą w temacie muzyki rockowej, to wystawia się na śmieszność, i świadczy to tylko o ignorancji. Guzik mnie obchodzą czyjeś upodobania, które nie zmienią obiektywnej oceny danej rzeczy. Tak w ogóle, to HQ150 ładnie napisał w inny temacie, ośmielę się zacytować - "O widzę, że jest ktoś kto do dyskusji podchodzi tak jak ja. Ja nie cierpię klepania się po pleckach. Lubię dyskusję z której coś wynika i w której nikt nie boi się prezentować swoje nawet całkiem odmienne poglądy. Właśnie mamy się spierać i przekonywać. Po to jest rozmowa." 

Dwa ostatnie zdania są kluczowe. 

Nie ma co się spinać Panowie i Panie, naprawdę.

Wracając do tematu:

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że piszą o "Judas Priest" czy o judas priest? "Iron Maiden" czy o iron maiden?

 

 ;)

 

 

Kiedy usłyszałem tę płytę pierwszy raz to nieodwołalnie powiazała mi się z serią ksiażek o przygodach Tomka Wilmowskiego którego akurat odkryłem w bibliotece...

 

Edytowano przez gienas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gienas napisał:

Ale że piszą o "Judas Priest" czy o judas priest? "Iron Maiden" czy o iron maiden?

Jeżeli chodzi o pisownię, to wali mnie to już. Administracja tutejsza ma to w d... tym bardziej że (co dziwne) najwięcej błędów popełniają "słyszący"

Jeżeli chodzi o to że wymieniłem zespoły które nie pojawiły się w sporze, to wynika tylko z tego aby ktoś się nie obraził. A britisz stiill dżudasów RULEZ !!!!!

 

i wara od nich !!!! ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JaZz napisał:

O cholera! Chyba nie znałem. Dziękuję @Tomasz Kluczynski. Całkiem przyjemne. Trzeba będzie zapoznać się bliżej z tą kapelą.

cała płytka z Tidala

https://tidal.com/browse/album/70890304

A tą kapele słyszałeś?

https://pl.wikipedia.org/wiki/The_The

https://tidal.com/browse/album/82804

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...