Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 29.05.2021 o 09:12, tomek4446 napisał:

Ostatnio katuje w domu i w samochodzie / świetna płyta na trasę , tylko trzeba panować nad gazem :) /. Po za tym dobrze jest usłyszeć normalny męski wokal, zamiast pisków wytatuowanych gości w MTV :) 

teylor.jpg

Świetna płyta, głos kojarzy mi się z Markiem Knopflerem. Też nie lubię kozich męskich głosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, HQ150 napisał:

I realizacja bardzo dobra. Inne albumy tego artysty też znasz? Równie dobre?

Przesłuchuje drugą płytę , utrzymana w tonacji ballady . Świetna realizacja , " smaczki" dźwiękowe i bas, który nagle znikąd się pojawia. Dla manie na plus.

Wygodna kanapa , szklanka whisky , przyćmione światło ...... 

teylor 2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sonique napisał:

dlaczego nie posłuchać à la Springteena

Ha, to nie tylko w mojej głowie oni dwaj idą w parze?

Mamy na strychu winyle ojca "Born in the USA" i "Money for nothing", których słuchał w tym samym czasie.

Edit

Przecież to "Brothers in Arms", żenujący błąd.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

próbowałem posłuchać nieco starszych polskich płyt, zdzierżyłem dwie, na więcej nie miałem siły...

 

Jakie? Ja dość rzadko słucham polskich wykonawców, ale trochę dobrych płyt "nagraliśmy", szczególnie w jazzie, ale nie tylko. Grechuta, Anawa, Skaldowie, Ossian, Niemen, SBB, Klan, naprawdę nic Ci nie podchodzi? Chyba, że miałeś na myśli jakość dźwięku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie tylko wina tłoczenia, ale i paskudnej obróbki dźwiękowej przy nagraniach, niestety ale brzmiało to jak z kaseciaka kasprzaka...

w ogóle mam jakiś gorszy okres, włączyłem winyla YES 90125 i też mi się źle słuchało,  a przecież to  trevorn horn realizował??!!

twraz leci peter gabriel so z cedeka i wszystko niby dobrze, ale instrumenty perkusyjne jakieś takie bez dynamiki, oj chyba wezmę wspomagacze...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HQ150 napisał:

Moim zdaniem trochę nierówny ten album. Są kawałki które podobają mi się bardzo inne trochę przynudzają.

Owszem, są fragmenty, momenty że jest deczko nudniej, ale oceniam jako całość i bardzo mi sie podobało. Dziś Mobi leciał u mnie dwa razy, pierwszy raz przy jakis zajęciach domowych, a drugi raz gdy oglądałem mecz I. Świątek. 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka recenzja tej płyty

"Reprise" (Deutsche Grammophon - DG, 2021) broni się całkiem nieźle. Być może dlatego, że orkiestra najczęściej jest tylko jednym ze składników aranżacji, a artysta do nowych wykonań zaprosił dobrych wokalistów. Niektóre hity brzmią tu co najmniej ciekawie ("Natural Blues", "Porcelain", "Why Does My Heart Feel So Bad", "The Lonely Night"), a już w naprawdę w niewielu przypadkach można mówić o spartaczeniu roboty. Generalnie jednak wstydu nie ma, a prześmiewcy prawie na pewno nie będą mieli używania. Mimo to, "Reprise" stanowi kolejny dowód na to, że Moby żyje przeszłością i wyciska ją do cna, nie mając już wiele do powiedzenia w teraźniejszości.

a z okazji dnia dziecka...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Amarok napisał:

Dziś Mobi leciał u mnie dwa razy, pierwszy raz przy jakis zajęciach domowych, a drugi raz gdy oglądałem mecz I. Świątek. 😀

Serio? Ja tak nie wyobrażam sobie słuchać muzyki. Okej, przy "myciu talerzy" coś ostrzejszego, i przede wszystkim prostszego, dlaczego by nie, ale na meczu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2021 o 09:12, tomek4446 napisał:

Ostatnio katuje w domu i w samochodzie / świetna płyta na trasę , tylko trzeba panować nad gazem :) /. Po za tym dobrze jest usłyszeć normalny męski wokal, zamiast pisków wytatuowanych gości w MTV :) 

teylor.jpg

Jakiś czas temu słuchałem. Po przesłuchaniu połowy, odłożyłem

Teraz jak zalinkowałeś, puściłem ponownie i żona też sluchala.

Tym razem dotrwałem do chyba 4 lub 5 utworu. Wyłączyłem, po czym słyszę od żony.. "ufff dobrze " ;)

Dla mnie ta płyta jest po prostu nudna. Kawałki są do siebie podobne i to powoduje u mnie zmęczenie. Trochę jak z Bonamassą . wystarczy przesłuchać jedną płyte a znasz wszystkie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adi777 napisał:

Serio? Ja tak nie wyobrażam sobie słuchać muzyki. Okej, przy "myciu talerzy" coś ostrzejszego, i przede wszystkim prostszego, dlaczego by nie, ale na meczu? 

Od mycia talerzy jest zmywarka 😀. Jeszcze w latach 80-tych zeszłego wieku podczas meczu piłki nożnej, w Trójce było hasło...co innego widzisz, co innego słyszysz...jakoś mi tak zostało, ale bardzo rzadko to się zdarza. Dla mnie w domu muzyka towarzyszy przez cały dzień, co nie znaczy, że nie usiądę w fotelu i na spokojnie też czegoś posłucham. 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Fafniak napisał:

Jakiś czas temu słuchałem. Po przesłuchaniu połowy, odłożyłem

Teraz jak zalinkowałeś, puściłem ponownie i żona też sluchala.

Tym razem dotrwałem do chyba 4 lub 5 utworu. Wyłączyłem, po czym słyszę od żony.. "ufff dobrze " ;)

Dla mnie ta płyta jest po prostu nudna. Kawałki są do siebie podobne i to powoduje u mnie zmęczenie. Trochę jak z Bonamassą . wystarczy przesłuchać jedną płyte a znasz wszystkie ;)

No ja mam tak samo, ja włączyłem żeby sprawdzić,nie za bardzo podchodzi. Spróbowałem dwa następne kawałki i to nie jest muza dla mnie. Jak mam posłuchać czegoś spokojnego dla relaksu to wolę Anthony Lazaro z płyty "Strangers in Disquise"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...