Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Przed chwilą, Asia napisał:

Masz wehikuł czasu? 😉

Nie, Youtube 😁 A tak całkiem serio - nie warto było. Właściwie, to dotrwałem do około piętnastej minuty, i wyłączyłem. Dalej jest to samo, oni cały czas grają to samo, praktycznie każdy utwór zlewa się w jedną, jednostajną papkę. Na minimalny plus wyróżnia się jeden utwór, taki trochę beatlesowy, ale to wszystko, a poza tym - umiejętności instrumentalne - nie stwierdzono, wokalne - podobnie. Jakim cudem ten zespół, i ich debiutancka płyta stały się tak popularne i wpływowe, chyba tylko Sam Najwyższy wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, HQ150 napisał:

W leniwy, niedzielny poranek do śniadania


https://music.youtube.com/watch?v=185IvCXjPYA&list=OLAK5uy_m3E28vGMVAthZMHYER3XIgkm9tVoeQjpw

@audiowit

Jak tam, głowa Cię nie boli? Wszystko jest OK?

Spokojnie, głowa nie ma od czego boleć. Na nogach już od 6 rano. Pies po spacerze, śniadanie zjedzone, zaraz wycieczka rodzinna do Jury.

Hmmm tak sobie myślę, że może w samochodzie sobie puszczę. 

16229672922293391352763935773539.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, audiowit napisał:

Spokojnie, głowa nie ma od czego boleć. Na nogach już od 6 rano. Pies po spacerze, śniadanie zjedzone, zaraz wycieczka rodzinna do Jury.

Miło słyszeć. To udanej eskapady życzę. Pogoda sprzyja. U nas w górach też pięknie. Ale tydzień był zbyt intensywny więc ja wybieram hamak i ogrodowe lenistwo.

A i turystów za dużo w ten długi weekend. Na drogach dramat.

18 minut temu, audiowit napisał:

Hmmm tak sobie myślę, że może w samochodzie sobie puszczę. 

No to ja myślałem, że ja wybieram stare auta ale widzę, że tu też są miłośnicy duszy także i w motoryzacji.

Zdradź czym jedziecie?

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audiowit napisał:

Spokojnie, głowa nie ma od czego boleć. Na nogach już od 6 rano. Pies po spacerze, śniadanie zjedzone, zaraz wycieczka rodzinna do Jury.

Hmmm tak sobie myślę, że może w samochodzie sobie puszczę. 

16229672922293391352763935773539.jpg

To co masz za auto, że jeszcze kasety można w nim słuchać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, wiem;)

Hq wyobraź sobie że zdecydowanie wolę starsze samochody. Niestety nie tak stare jakbym chciał.  Że względów funkcjonalnych. I nawet sobie nie zdajesz sprawy jak się ucieszyłem, że mam decki w 2 z nich. W 3 fabrycznie było ale poprzedni właściciel wybrał opcje z nowoczesnym cd ;).

I narazie to jedyna opcja na słuchanie kaset z młodości, bo jako takiego stacjonarnego decka brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

A niedawno kupiłam wznowienie ścieżki dźwiękowej z serialu "07 zgłoś się".

Znasz "Fontannę" Clinta Mansella? Dobry soundtrack. Swoją drogą, muszę w końcu się zabrać za ten film.

Polecę Ci kilka ścieżek, może Ci przypasują:

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiowit napisał:

Hq wyobraź sobie że zdecydowanie wolę starsze samochody. Niestety nie tak stare jakbym chciał. 

audio

To dokładnie tak jak. Ja teraz jeżdżę 16-letnim Saabem.

Dwa tygodnie temu uciekło mi Volvo S60 z autentycznym przebiegiem 80tkm z 2009r. Wyglądało jak nowe. I się spóźniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Asia napisał:

A ELO nadal na nie - dawno temu brzmiało dla mnie staro i nic się nie zmieniło od ostatniego razu.

Ja ich trochę słuchałem, ale znudzili mi się. Taka biedniejsza i słabsza, i to znacznie, wersja The Beatles. Zresztą, nawet sam Jeff Lynne bodajże jest wielkim fanem Bitelsów, i chyba byli dla niego inspiracją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...