Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

Ciekaw jestem co się dzieje z Mają Gawłowską

Pewnie to samo, co z wszystkimi tego typu wokalistkami/wokalistami. Czyli kompletnie nic ciekawego.

Przed chwilą przesłuchałem utwór Go! Przecież to jest tak generyczne, sztampowe, że aż uszy więdną. 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Przed chwilą przesłuchałem utwór Go! Przecież to jest tak generyczne, sztampowe, że aż uszy więdną. 

Odnoszę wrażenie że to co inni tutaj wrzucają to jest według ciebie delikatnie mówiąc złe, krytykujesz większość chodzi o nurty muzyczne i wykonawców. Za to twoje propozycje ( moim zdaniem dziwne ) są świetne tak? Kolego trochę zrozumienia dla innych 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adi777 napisał:

Pewnie to samo, co z wszystkimi tego typu wokalistkami/wokalistami. Czyli kompletnie nic ciekawego.

Przed chwilą przesłuchałem utwór Go! Przecież to jest tak generyczne, sztampowe, że aż uszy więdną. 

Występ w The Voice od Poland był chyba końcem kariery Mai Gawłowskiej. Wcześniej brała udział w jakichś festiwalach... Dobrze się zapowiadała... Trochę mi szkoda że znikła. Co do Go! to chyba najmniej udana kompozycja autorska wykonywana przez Clödie. Jednak nie uważam że jest to zły utwór. Po prostu taki w określonej konwencji. Myślę że dobrze nadaje się do występów podczas gali boksu itp. Był przygotowany do konkursu Eurowizji i chyba do tego nadawał się również. Utwory które wygrywają ten festiwal zwykle nie są lepsze :D . Te zbyt ambitne zwykle nie mają większych szans... Myślę że to jednak znacznie lepszy utwór niż to co prezentował w tym roku Rafał Brzozowski :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MobyDick napisał:

znacznie lepszy utwór niż to co prezentował w tym roku Rafał Brzozowski

Poprawka Moby , Narodowy Rafał Brzozowski , choć jak przerżnął, to już jakoś pies z kulawą nogą ...... :) 

9 godzin temu, MobyDick napisał:

Występ w The Voice od Poland był chyba końcem kariery Mai Gawłowskiej.

Właśnie tego nie kumam , co roku jestem na Pikniku Country  / i co roku w głównym Amfiteatrze jest poziom niżej /, ale  w mieście na małej scenie występują młodzi ludzie w  za free . I tam z roku na rok jest odwrotna tendencja. Szczęka mi nieraz opada jak słucham i nie wierzę , że Ci ludzie z takim talentem wokalnym , czy muzycznym są całkowicie nie znani . Komercja zabija , siła przebicia się do mediów kogoś oryginalnego , kto nie klepie " I love baby " jest zerowa. Dwa lata temu dowiedziałem się np. że są młodzi ludzie śpiewający poezję , własną a tekstów nie powstydził by się Jacek Cygan. A więc kurna można !!!  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RLC napisał:

Odnoszę wrażenie że to co inni tutaj wrzucają to jest według ciebie delikatnie mówiąc złe, krytykujesz większość chodzi o nurty muzyczne i wykonawców. Za to twoje propozycje ( moim zdaniem dziwne ) są świetne tak? Kolego trochę zrozumienia dla innych 🙂

Ale nie może krytykować ?!?!!? No błagam. Widząc i słysząc CLODIE wyłączyłem po 50 sekundach (2 razy przeskakując w nadziei że coś ciekawszego usłyszę)

To co @Adi777 w większości mi nie pasuje i nie mam zamiaru tego ukrywać, choć wydaje się być ciekawsze od strony brzmieniowej. Ta płyta która nie spodobała się Bogusiowi, mam zamiar odsłuchać na lampie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RLC napisał:

Kolego trochę zrozumienia dla innych 🙂

Trochę zrozumienia dla innych? Yyy, w sensie, że, że za bardzo nie rozumiem, o co Ci chodzi...

A, mam przeprosić za krytykę utworów, które uważam za słabe czy przeciętne, bo mogło to zrazić uczucia osób, które te utwory lubią?

10 godzin temu, RLC napisał:

krytykujesz większość chodzi o nurty muzyczne i wykonawców.

Co to znaczy większość? Możesz podać jakieś przykłady?

Przed chwilą, Fafniak napisał:

Ale nie może krytykować ?!?!!?

Widocznie nie. Krytyka jest zła, inaczej mówiąc, jestem hejterem 😔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tomek4446 napisał:

Właśnie tego nie kumam , co roku jestem na Pikniku Country  / i co roku w głównym Amfiteatrze jest poziom niżej /, ale  w mieście na małej scenie występują młodzi ludzie w  za free . I tam z roku na rok jest odwrotna tendencja. Szczęka mi nieraz opada jak słucham i nie wierzę , że Ci ludzie z takim talentem wokalnym , czy muzycznym są całkowicie nie znani .

Ważny jest masowy produkt.

Bardzo ciekawe są prywatne rozmowy ludzi muzykujących/grających którzy sa po kontakcie z wytwórniami, dziennikarzami muzycznymi itp. Bagienko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fafniak napisał:

Ważny jest masowy produkt.

Tu masz rację i nad tym ubolewam. Obserwuję spadek jakości Pikniku Country odkąd weszło 500 + i pojawili się ludziska z balonikami , kiwający się bez sensu i wychodzący na browar jak tylko pojawia się bardziej ambitny wykonawca, do którego utworu nie można klaskać i  machać łapkami. No cóż masy żądzą. Mam tylko cichą nadzieję , że dzieci tych ludzi, które są na koncertach lizną trochę innej kultury niż znają z mediów codziennych i coś wartościowego im w głowach zostanie. Po prostu , że można inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

Mam tylko cichą nadzieję , że dzieci tych ludzi, które są na koncertach lizną trochę innej kultury niż znają z mediów codziennych i coś wartościowego im w głowach zostanie. Po prostu , że można inaczej.

Bez win za garażami, szlugów w kiblu, niepoprawnych żartów i braku mediów społecznościowych są raczej małe szanse na to, że coś dobrego z człowieka wyrośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Fafniak napisał:

Ale nie może krytykować ?!?!!? No błagam. Widząc i słysząc CLODIE wyłączyłem po 50 sekundach (2 razy przeskakując w nadziei że coś ciekawszego usłyszę)

Można krytykować @Adi777 czy naprawdę większość popularnych wykonawców jest według ciebie do d...y?

 Clodie nie do końca mi podchodzi jednak ma parę utworów wartych posłuchania. 

 

35 minut temu, Adi777 napisał:

A, mam przeprosić za krytykę utworów, które uważam za słabe czy przeciętne, bo mogło to zrazić uczucia osób, które te utwory lubią?

Przepraszać nie musisz ale czy masz pewność że kogoś nie uraziłeś swoimi stwierdzeniami.

Z mojej strony to tyle bo zaraz zrobi taki bałagan że nikt nad tym nie zapanuje, wątek jest świetny skorzystałem nie raz z propozycji tutaj proponowanych 😉 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RLC napisał:

czy naprawdę większość popularnych wykonawców jest według ciebie do d...y?

Nie wiem, czy większość. Ja oceniam tylko te, które ktoś tutaj wstawia, te, które akurat przesłucham. Co do moich "wklejanek" tutaj, to weź pod uwagę, że ja tutaj często, ba, właściwie przeważnie wrzucam albumy, które słucham pierwszy raz, i nie wiem, czy mi się spodobają. To nie jest tak, że wszystko wrzucane tu znam i polecam. Szczególnie ostatnio słucham nowych artystów, gatunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RLC napisał:

Odnoszę wrażenie że to co inni tutaj wrzucają to jest według ciebie delikatnie mówiąc złe, krytykujesz większość chodzi o nurty muzyczne i wykonawców. Za to twoje propozycje ( moim zdaniem dziwne ) są świetne tak? Kolego trochę zrozumienia dla innych 🙂

 

18 minut temu, Fafniak napisał:

To co @Adi777 w większości mi nie pasuje i nie mam zamiaru tego ukrywać, choć wydaje się być ciekawsze od strony brzmieniowej. Ta płyta która nie spodobała się Bogusiowi, mam zamiar odsłuchać na lampie :)

Jedna sprawa to nasz własny gust ... tu jestem zawsze ostrożny z propozycjami, bo inny może się nie spodobać. Zaś ogólnie przyjęta "muzyka łatwa i przyjemna" to jak najbardziej do prezentacji się nadaje. Co poniektórzy wiedza ze byłem DJ, tam żadne własne nawet delikatnie ambitne kawałki z "tych moich" nie przejdą i dla tego nauczyłem się rozgraniczać "co moje", co "dla wszystkich" a do doba cecha.

Podejrzewam, że w przypadku... "ta płyta" amplifer nic nie zmieni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...