Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 minutę temu, RLC napisał:

Przepraszać nie musisz ale czy masz pewność że kogoś nie uraziłeś swoimi stwierdzeniami.

Ten tok rozumowania to wg mnie choroba naszych czasów. Coraz więcej rzeczy ląduje na cenzurowanym, bo mogą kogoś urazić.

Mój najczęstszy problem z żeńskimi wykonawcami - także z zacytowanymi wyżej - jest taki, że przesadzają z "emocjonalnością". Muzyka jest ciekawa, kiedy jest w niej szczerość i spontaniczność, a kiedy każda nuta próbuje ze mnie wycisnąć wiadro łez, to szybko staje się to męczące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Co poniektórzy wiedza ze byłem DJ, tam żadne własne nawet delikatnie ambitne kawałki z "tych moich" nie przejdą i dla tego nauczyłem się rozgraniczać "co moje", co "dla wszystkich" a do doba cecha.

Bogusław, ja myślę, że wszyscy mamy bardzo różne upodobania muzyczne - i bardzo fajnie bo można czasem posłuchać czegoś innego niż "te moje". Ja zawsze jestem ciekawy właśnie tych "czyichś" ale nie wklejanych tu żeby się podobało i niejako pod publikę. Jednym z gatunków które lubię jest na przykład punk-rock i choć wiem, że dla niektórych brzmi jak wiertarki - to nie mam z tym problemu. Zawsze znajdzie się ktoś komu się podoba a inny będzie krytykować. Nie ma co się czaić, pokazuj swoje bo po to jest ten wątek 😉

 

@Adi777 - dobrze prawisz, krytyka jest wskazana, w końcu dotyczy muzyki i nie należy odbierać jej jako krytykę naszych gustów. Nie zawsze trzeba klaskać.

@MobyDick  - Clodie to całkiem nie moja bajka, nawet na sekundę muzycznie ani wizualnie. Za to Daria Zawiałow  - to już dużo bliżej tego co lubię.

 

@tomek4446 - z tym 500+ chyba lekko przegiąłeś, że zaniża poziom. Nigdy nie byłem na pikniku country (bo nie lubię country) ale nawet sama nazwa imprezy "piknik" - to brzmi biesiadnie. To gdzie ci ludzie z balonikami mają iść, do opery na piwo i kiełbaski? 😂

 

No i na koniec dodam, że nie rozumiem jeśli ktoś tu się obraża kiedy innym nie spodoba się jego ulubiona muzyka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

"ta płyta" amplifer nic nie zmieni. 

ehhh 

Boguś.... mamy bardzo piękny wyraz wzmacniacz

Ja wiem że SET i amplifikacja lepiej brzmi niż zestaw i wzmacniacz ale ...

Tak zmienia i pomimo że na kolumnach które nie należą do epatujących niskim ciepłym basem - jest interesująco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, JohnDoe napisał:

dobrze prawisz, krytyka jest wskazana, w końcu dotyczy muzyki i nie należy odbierać jej jako krytykę naszych gustów. Nie zawsze trzeba klaskać.

 

27 minut temu, JohnDoe napisał:

No i na koniec dodam, że nie rozumiem jeśli ktoś tu się obraża kiedy innym nie spodoba się jego ulubiona muzyka. 

No i piąteczka ziomuś 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...