Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

To może i ja coś tu skrobnę. Ogólnie mój gatunek do którego ciągle wracam to techno przełomu wieków, czasy Love Parade, uwielbiam też wracać do Prodigy, Chemical Brothers, ścieżkę Mortal Combat która mimo iż w dużej części dość ostra, to osłuchana już chyba setki razy :) Chciałbym zapronować utwór Krupa grupy Apollo440. Krótka historyjka... Zbliżając się do Długiej w Gdańsku na niedzielnym spacerku już z daleka usłyszałem że ktoś gra ten kawałek i przyspieszyłem tempa. Jakże się zdziwiłem że to wcale nie byli przypadkowi grajkowie, tylko właśnie zespół Apollo440 który w letni weekend postanowił się chyba oderwać od codzienności i zagrał na ulicy. Żadnych syntezatorów, sztucznych generowanych cyfrowo dźwięków... Całą grupa ubrana jednakowo w czarne garnitury, ale wyraźnie niechlujnie założone, jakbym widział BluesBrothers :) Wrażenia na żywo nie-sa-mo-wi-te.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Amarok napisał:

Apollo44, a co ich przygnało na ulice Gdańska? 😀

Nie wiem, ale dostałem autograf od Howarda i Trevora i płytę Electro Glide in Blue którą wcisnął mi do ręki Trevor szczerząc zęby - Miałem wówczas jeśli dobrze liczę 17 lat... Przez długi czas nie miałem ją czym odtworzyć bo tylko kaseciak Unitry w pokoju :) Ehh... Do kolegi chodziłem i słuchalismy jej na Polarisach i wzmacniaczu Radmora :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według RYM - Psychedelic Folk, American Primitivism, Avant-Folk, Drone.

PS Wiecie, co to RYM Panie, i Asiu? 😁 RYM - Rate Your Music. Bardzo fajna strona, wielka baza z muzyką, ale też z filmami. Są rankingi na płyty rocznika, ogólny ranking, listy, rankingi tworzone przez użytkowników, super sprawa. Polecam 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały miesiąc czekałem na doręczenie tej 2xCD z USA. Aż prawie zapomniałem, że to kupiłem. 

Wreszcie jest.

20210717_114754.thumb.jpg.9f928554efa7cf607d0ad0ab2c322996.jpg

 

Z całej serii Swing Era mam już 9 podwójnych CD, czyli niewiele brakuje do kompletu (chyba jedno lub dwa wydania CD) 

899111316_Screenshot(327).thumb.png.d96e56a723412d786a836a765c0cb7c1.png

No to sobie dziś posłucham 😉

 cb1d7e0364e1cefc1b36cb9be9cae06c_w200.gi

593d74befa62f02c04642bad64a44ae5.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Low - indie rockowa amerykańska grupa, której muzyka określana jest jako slowcore. Muszę powtórzyć odsłuch, bo dopadł mnie sen wczoraj...

16 godzin temu, JaZz napisał:

Troszkę mroku 

Podobno jeśli chodzi o mrok, to ta płyta jest kozak, ale nie słuchałem jeszcze:

image.png.8d98a7c626656b94d2b99ac4e090112c.png

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...