Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

W piatek została wydana reedycja czernego albumu Metallic-i. Jednak ciekawszym wydaje się wydana równolegle płyta z interpretacjami ich "przebojów"

 

Dnia 10.09.2021 o 11:20, MarcKrawczyk napisał:

nówka płyta jeszcze nie śmigana...

Dusiciele jak na emerytów całkiem dobrze sobie radzą. Głos juz nie ten, ale basówka i klawisze wciąz charakterystyczne. 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2021 o 23:03, misiek x napisał:

Z całym szacunkiem ,ale to Polskie forum i możemy pisać po Polsku .

Co za nieznośna maniera, na angielskich  i innych zagranicznych forach nikt nie pisze po Polsku. Dlaczego u nas mamy pisać w innym języku.

Jak już chcesz być taki poprawny, to odśwież znajomość gramatyki. W naszym jezyku przymiotniki piszemy małą literą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, JaZz napisał:

I akurat to Cię kole w oczy na tym forum? 😳

Oczywiście o pisownię mi chodzi. 

Wiele rzeczy mnie tu drażni. Kiedyś było kulturalniej, dlatego przeniosłem się tu z Audiostereo. Ale ostatnio coraz więcej czasu spędzam tam. W pyskówkach w tzw. gorących wątkach nie mam ochoty brać udziału. Z różnych powodów.

A wszystkim spinającym rzyć (to takie staropolskie słowo, jakby ktoś chciał mi zarzucić korzystanie z języków obcych), dedykuję ten utwór. Wprawdzie nie jest polski, wykonawczyni należy do klasycznego włoskiego nurtu disco z lat 70. i 80. (choć tu akurat śpiewa po hiszpańsku, bo i tam była popularna). Jakość słaba, ale na szczęście da się radę docenić i wykonanie, i choreografię ;)

 

 

Edytowano przez maxredaktor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...