Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Cytat

To... współczuję  icon_mrgreen.gif   icon_wink.gif

PS. Oczywiście nie tego, żę koncert, ale tego, że taki koncert... Ciekawym ilu osobom tym wpisem się naraziłem?  icon_redface.gif

Co do tematu - u mnie przez pewien czas nowa płyta Toti Amos - "Abnormally Attracted To Sin". Tori złagoniała! A co do jakości nagrania - przyzwoita, ale niestety nie na tym samym poziomie, co na płycie "Boys For Pele"  icon_cry.gif



ja czasem lubie posłuchać Bajmu tak samo jak czasem..częściej Tori:)

PS. Beata K. na zywo nie wyciąga tak ładnie ..lub jej się nie chciało...ewidentnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj całe popołudnie ERA z albumem, jakby inaczej "Era". Takie relaksacyjne tło w przygotowaniach do sesji icon_wink.gif
Co prawda jako źródło robi komp + głośniki 2.1 Tracer ADAGIO, ale nawet przy WAVRach daje to radę.

BAJMu ja też czasami lubię posłuchać. Skąd u ciebie Bert taka nieprzychylność polskiemu popowi??? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy rozmowę o gustach?  icon_razz.gif

Hmm... No żeby nikogo nie obrazić załóżmy, że mam alergię na Bajm  icon_wink.gif

A tak bez przymróżenia oka - jakoś tak zdarzyło się, że nigdy zespół ten nie był w stanie mnie przekonać do siebie - i mówię tu zarówno o warstwie muzycznej, jak i tekstowej  icon_mrgreen.gif

Może na żywo wypadają lepiej???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo, bardzo długim oczekiwaniu dotarła do mnie pierwsza z dwóch płyt duetu Oren Bloedow i Jennifer Charles "La Mar Enfortuna".

Nie mogę się oderwać od słuchania...

Zaraz po jej wysłuchaniu do transportu została włożona równie piękna i w tej samej konwencji płyta polskiego zespołu Alamut o tytule "Alamut"

Hmmm... Prawdziwa uczta, bo obie płyty zostały zrealizowane z nadzwyczajnym pietyzmem!

Innymi słowy - przepiękną muzyka i audiofilska jakość  icon_wink.gif



DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczornie i nastrojowo - najpierw film "Tulipany", a następnie płyta Daniela Bloom pod tym samym tytułem.

Genialna muzyka z plejadą gwaiazd.

O płycie i muzykach tam grających znajdziecie więcej TUTAJ.  Realizacja też OK!

Płyta niestety ma jeden mankament - jest absolutnie niedostępna  icon_cry.gif (słucham pożyczonego egzemplarza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze!

Do aukcji z Twojego linka się dokopałem. Okazuje się, że płyta zaczyna mieć status białego kruka!

Do kolejnego linka już nie dotarłem - oczywiście już wysłałem zapytanie, ale by mieć pewność w poniedziałek będę dzwonić! Wielkie dzięki dla Ciebie - powoli traciłem nadzieję. 

Wiedziałem, że na forumowiczów można liczyć!!!

To jeszcze zwróćcie uwagę na płyty skandynawskiej wykonawczyni Inger Marie Gundersen! Pycha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj same radości - wreszcie można było posłuchać spokojnie, jak pracuje silnik BMW aż do końca wyścigu i na punktowanym miejscu icon_razz.gif

A tak w kolejności:
na śniadanie z 2005 roku Jack Johnson "In Between Dreams"
do kawy - z 2009 Mika Urbaniak "Closer" - co prawda na dwa tempa, bo przerwana przez wreszcie szczęśliwy dla Kubicy wyścig F1. icon_mrgreen.gif
Jak już Robert zdobył pierwsze w tym sezonie 2 punkty, to pozostałe 8 utworów (z 11 na płytce) po transmisji F1 z Turcji i na podniesienie apetytu ulubione Alphaville - by wreszcie trochę kolumny mogły popracować basem. icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
PS. A na koniec dnia w planach cud - czyli wybrać z niczego (znaczy się eurowybory...), a potem czeka Kitaro "Thinking Of You" (relaksacyjna tym razem muzyczka)na DVD icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja ...... cóż rozpocznę z małą opowiastką. Otóż w ostatnią niedzielę udałem się na audio zakupy w bardzo nieaudiofilskie miejsce jakim jest Wolumen. Cóż sprzęt to w zasadzie sam szrot niewart nawet minuty uwagi no chyba, że ktoś lubi rekonstruować.
Udało się za to nabyć w bardzo nieaudiofilskich cenach całą masę winylków icon_smile.gif Jako, że ceny byly przystępne więc kupowałem bez opamiętania, Budkę Suflera, Lady Pank, Electric light Orchestra, Emerson Lake & Palmer, Santanę, Status Quo, Dire Straits ale również Black Sabath, Judas Priest, Slayer. Koniec końców troszkę jednak wydałem ...... icon_redface.gif
Od niedzieli zatem słucham winylowo nowych nabytków - gatunki, jak widać różne. Słucham od niedzieli po kilka-godzin dziennie z drapaka i końca płyt nie widać jest cudnie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alison Moyet "Raindancing" , druga solowa płyta w karierze tej wokalistki ,połowy duetu Yazoo.
Nie przepadałem ostatnio za tą płytą ,zespół akompaniujący brzmi tak jakoś "mechanicznie" ,im lepszy miałem sprzęt to płyta wypadała słabiej
a mam ją już ze 20 lat.
Ale ten mój CD1s Ayon potrafi "ożywić chyba nawet nieboszczyka" icon_biggrin.gif ,da się tego słuchać nie bez przyjemności.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w sklepie dla idiotów kupiłem MELODY GARDOT "My One And Only Thrill" polska cena i do tego przecena z 35 zł na 25 zł .........
ale i tak zrobili ze mnie idiotę bo "Nasz Niemen" na ,którym była cena 31,99 ,skasowli mnie w kasie na 39,99 .Kupowałem
jeszcze kilka innych płyt ,żelazko ,blender .........................więc nie zauważyłem od razu tylko dopiero w domu icon_redface.gif
Teraz słucham Niemena a za chwilę Melody .

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...