Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

20 godzin temu, Fafniak napisał:

Będąc fanem Diuny, trzymam kciuki za to by udało się zekranizować całość (chyba 10000lat ?)  -ścieżka dźwiękowa może być fajna

I zacieram ręce aby udała sie Fundacja według Assimova

Natomiast kompletnie nie rozumiem jak uchowały sie przed ekranizacją opowiadania Kiryła Bułyczowa (wielki guslar) - toż zderzenia zjawisk paranormalnych i sf z sowiecką mentalnością jest cudne :D

I opowiadania o wiecznie pijanym wynalazcy - Galagherze (o ile dobrze pamiętam) - toż to podstawa do świetnego serialu

 

Ależ bym oglądał :D  do tego dorzuciłbym "Poniedziałek zaczyna się w sobotę" Strugackich = pełnia szczęścia :D

A coby na temat ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Asia napisał:

Uwielbiam tą piosenkę w wykonaniu Shawn Colvin. Puszczałam sobie często w starym samochodzie (i śpiewałam ... 🤭).

Dokładnie tak. Mnie się to kojarzy też ze ś.p. Trójką.👍 To znaczy, eee... ja nie śpiewałem.🤫

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Asia napisał:

Mamy zresztą płyty tego pana, lubię niewysokich śpiewających 😉.

Co do wzrostu, to jakoś... no jakby... nie patrzę na to😏. Ale, szukam teraz tytułów płyt tego gościa z okolic 2005, kiedy mój kolega mnie nim katował aż mi się po prostu spodobało. Cullum u nas w kraju jakoś zniknął na spory kawałek czasu. Chyba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tutaj nie było ¬¬, ale też chyba wszyscy przeszli do

Cytat

Co z tym fantem zrobić...

dziwna cisza tutaj panuje.

Zaproponuję coś ze starego kufra, muza super  a i też słowa, właśnie słuchałem przed chwilą  nagrania z vinyla.

Polecam

i też następne

Pozdr.

Edytowano przez Karol64208
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale prócz klasycznych słuchanek płyt, streamu czy YT`video aranżacji klasyków podsłuchuję Ann Reburn. Jej covery działają na mnie tak, że wracam do starych nagrań i nie bardzo wiem jaki jest mechanizm. Tłumaczcie ;) Zachęcam posłuchać. Fajnie jej to kowerowanie wychodzi.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...