Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

3 godziny temu, Bahzell napisał:

 

@Rafał S

Super, że posłuchałeś. Aczkolwiek z cały szacunkiem nie zgadzam się z Tobą, bo mnie się podoba :) 

Bardzo Ci dziękuję za wyrozumiałość, bo miałem wyrzuty sumienia, że tak mocno napisałem. :( 

 

Po pierwsze – nie powinienem w ogóle komentować cudzych wyborów. Mam już dość lat, żeby wiedzieć, że to ryzykowne, a wciąż ulegam pokusie. A jeśli już, to oczywiście powinienem być precyzyjny, zamiast krytykować gołosłownie. Już wyjaśniam o co mi chodzi.

Ten kawałek (Jolene) jest napisany z perspektywy dziewczyny, która prosi rywalkę, żeby nie odbierała jej faceta. Bohaterka jest może i ładną dziewczyną, ale skromną i spokojną. Nie potrafi roztoczyć seksualnego uroku na miarę tej drugiej, nie stać jej na konfrontację i właśnie dlatego może tylko prosić o wspaniałomyślność. To wszystko jest zresztą mocno niedzisiejsze – pachnie mi czasami, kiedy miejsce żony było w kuchni. Dziś chyba mało która kobieta by się tak zachowała. W każdym razie, u Miley Cyrus ja tej prośby nie słyszę. Moim zdaniem ona tego nie czuje i jako na wskroś współczesna dziewczyna nie powinna się brać za numer, który jest tak silnie osadzony w obcej jej epoce. Ale wszystko jest kwestią gustu – pozdrawiam i pokornie przyjmuję do wiadomości, że może się podobać. 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S

:D:D:D
IMHO Twoja opinia była jak najbardzie jna miejscu. W dodatku była podparta argumentami. NIe na zasadzie że nie i już. I jak najbardziej powinieneś komentować cudze wybory, ale właśnie w ten sposób. IMHO to po prostu miły dla ucha kawałek, fajnie posł€chać. Lubię głos Miley w tej piosence. 

Pozdrawiam i pokornie przyjmuję do wiadomości że możę się nie podobać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz

Tak Fast Car. W oryginale oczywiście Tracy Chapman. Czytałem historię tej piosenki i piosenkarki, jak w sumie przez przypadek i brak dysku w keybordzie Steviego Wondera, Tracy dostała mikrofon i gitarę i zagrała. I to jak zagrała: 

I się zaczęło.

I ten tekst piosenki. 

 

W temacie coverów. Oto co mi spotek dzisiaj wrzucił 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Z blondynek bardziej pamiętam tę

kto by nie pamiętał Debby, też mam winyla...

10 minut temu, misiek x napisał:

Pamięta,pamięta , kolega był w niej zakochany ,słuchał tego utworu chyba przez miesiąc.😍

to kolega jednak młodszy ode mnie, bo ja raczej gustowałem w Kim...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnei dzisiaj w ten deseń: 

Jeden z kawałków do testowania głośników. Oczywiście nie w tej wersji, bo ta wersja jest do niczego. Kawałek brzmi jakby ktoś go okładał wiosłem aż będzie ładny i równiutki. A szczytem są kotły, które tutaj wyglądają jakby ktoś je szczególnie mocno okładał tłuczkiem do mięsa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodząc jeszcze do szkoły, to właśnie przy Kate Bush i Sade połykałem książki Tolkena i Herbarta. 

@Były-Forumowicz jakbyś czytał moje myśli, wczoraj zastanawiałem się czy wstawić Julee Cruise lub właśnie Gregorian, padło na tę pierwszą. 😀

18 minut temu, Adi777 napisał:

Kiedyś pewnie wrócę. Zostawiłem, plus minus, w połowie drugiego sezonu. Pierwszy klasa, drugi już trochę gorszy.

Drugi mi nie podszedł, może kiedyś spróbuje jeszcze raz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...