Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

@seba3002

Cały czas się waham.

Akustyka faktycznie jest tu problemem. Podobnie jest w Spodku w Katowicach. Jak nie stoisz na płycie to jest porażka z dźwiękiem. Tyle kasy za wejściówki, a nagłośnienie to żart.

Kolejny problem to covidowy pierdolnik. Nie ma możliwości zakupienia biletu obok siebie. Należy zachować minimum 2 miejsca odstępu. Ale tak wygląda to na dziś. Za miesiąc czy dwa regulacje się zmienią i uruchomią miejsca pomiędzy. Wychodzi na to, że między Tobą, a osobą towarzyszącą może siedzieć później kilka innych osób. I weź się tu dogadaj z usadowieniem, przesiadaniem się, ehhh. Na samą myśl po prostu mi się nie chce.

Ale Maynarda na żywo polecam mimo wszystko wyjątkowo mocno! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, seba3002 napisał:

A wracając do tematu koncertu TOOL'A. Wybiera się ktoś? @slaw0001? Pisalem dziś do kolegi @lpomis, on też twierdz, że kiepsko wypadają koncerty w Tauron Arenie. Ale Maynarda na żywo jednak człowiek by obejrzał. 

Nie dam już rady finansowo. Do sierpnia mam już 5 koncertów zabookowanych. 🤦‍♂️

Przed chwilą, lpomis napisał:

Akustyka faktycznie jest tu problemem.

Trzeba im miniDSP polecić 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

początek nowego roku zawsze skłania do podsumowań i wybrania płyty roku poprzedniego, jakoś tym razem nie znalazłem w propozycjach roku 2021 tego jednego całego albumu, który by mnie zachwycił, może to też brak czasu sprawił, że nie napotkałem tego cuś.

ale skoro powiedziało się "a", to może wybrnięciem z tej sytuacji będzie wskazanie 3 fajnych piosenek, których najchętniej słuchałem:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

nie znalazłem w propozycjach roku 2021 tego jednego całego albumu, który by mnie zachwycił, może to też brak czasu sprawił, że nie napotkałem tego cuś.

To współczuję, bo to był świetny muzycznie rok. Jak miałbyś ochotę, to tu możesz poszperać:

https://rateyourmusic.com/charts/

 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś w domu jestem przez większość dnia sam, to mogę sobie głośniej czegoś posłuchać. A tego nie da się słuchać cicho.

Nagrania zrealizowane w klasztorze na Świętym Krzyżu, a za ich nagranie odpowiedzialny jest człowiek, z niesamowitą pasją i wiedzą (i który sprzedał mi pierwszy zestaw stereo 🙂).

Polecam całą płytę. http://skrzek.com/news/kazania-swietokrzyskie-juz-dostepne

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...