Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

5 minut temu, Asia napisał:

A my dziś mono.

Na dźwięku mono idealnie się pozycjonuje kolumny , szczególnie kąt dogięcia i spójność sceny. Polecam wyłączyć filtry 22D , usiąść w punkcie odsłuchu i posłuchać, czy dźwięk jest idealnie ze środka oraz czy jest ciągły w płaszczyźnie poziomej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sonique napisał:

Dla tych co nie chcą szybko zasnąć…

Ciekawy skład. Feldera znam głownie z Crusaders, Arthura Adamsa z jego solowych soul-bluesowych płyt z przełomu wieków. Nawet nie wiedziałem, że grali z Jimmy'm. Smitha jednak wolę albo we wcześniejszym wydaniu, albo te późne płyty. Środkowy okres jakby mniej. Ale to wciąż mistrz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już o tym wspominałem , że pragnę stworzyć playlistę opartą o ten wątek. Chciałem powiadomić , że zacząłem

https://open.spotify.com/playlist/6paLZXrDC4naFCCksfOxeG?si=ce8ff9f10e634457

jestem na stronie 21 - szej , wybór jest czysto subiektywny :) Staram się pomijać /choć robię wyjątki / oczywistości w stylu Pink Floyd czy Queen. Skupiam się na zespołach ,których nie znam lub tych zapomnianych / @nowy78 na początku trafiłem na fanów Twojej nuty :) /. Każdy utwór przesłuchuje / choć te które znam nie do końca, przyznaje/ . Fajnie się czyta wpisy z 2009 roku przypominające mi wydarzenia, które wówczas wzbudzały emocje , były teraźniejszością, a obecnie wydają się zamierzchłą historią.

Mam taki plan , byśmy się zmieniali przy tworzeniu listy. Zasada jest prosta , opieramy się wyłącznie na zespołach z wpisów forumowiczów z kolejnych stron. Nie musimy jednak wstawiać każdego zespołu ,czy płyty, tutaj mamy wolną rękę. 

W poniedziałek mogę przekazać pałeczkę , proszę o zgłoszenia . Każdy będzie miał tydzień , nie ma pośpiechu , nie ma znaczenia ile utworów zdoła wstawić. 

Co Wy na to ?

 

 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Asia napisał:

Weźta i spacyfikujta sześciolatka z nadmiarem energii.

Może to się przyda , choć fakt , pewnie ma zastosowanie do przeciwników mniejszego kalibru :) Ale , zawsze jakaś nadzieja :) 

https://www.bogulandia.pl/product-pol-5286-Sztuka-wojenna-Sun-Zi-Sztuka-wojny-Sun-Tzu-klasyczny-traktat-chinski.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prom dotarłem późno i byłem bardzo zmęczony. „Tylko kilka nut i idę spać” - pomyślałem. Włożyłem słuchawki do uszu, włączyłem „Soil Festivities” i położyłem głowę na poduszce… Zbudziłem się na pełnym morzu grubo ponad godzinę później i to tylko dlatego, że Tidal po zakończeniu odtwarzania płyty zaproponował muzykę kompletnie nie w tym samym ambiencie: dynamiczną i skoczną (ach te nieudolne tidalowe algorytmy). Jednak dzięki nieudolności Tidala, gdyby założyć, że z muzyką w słuchawkach spałbym w najlepsze do rana - zaoszczędziłem przynajmniej 2 tysiące złotych: podczas mojego snu „lądowy” internet przełączył się na satelitarny. I tak, za około 30 minut romantycznego słuchania na morzu zapłaciłem jedyne 200zł.

Soil Festivities - dla tych co nie chcą się za szybko zbudzić…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...