Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Tsubasa!!! icon_lol.gif To jedna z moich ulubionych kreskówek z czasów podstawówki. Sama namiętnie grywałam w piłkę nożnąicon_smile.gif Pamiętasz braci Tachibana z wielkimi zębami? A wracając do muzyki, to dziś wieczorem planowałam posłuchać Nigela Kennedy`ego - na żywo, bo gra właśnie w Warszawie w jednym z kościołów, ale dziki tłum nadciągnął i nie dałam rady się przecisnąć...szkoda. Pozostaje płyta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oczarowała jedna piosenka ostatnio pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby soundtack w serialu mnie zachwyciły icon_wink.gif Mianowicie oglądałem "Bez śladu" na TVN i na koniec była piosenka, wiedziałem, że znam ten głos, oglądałem kilka razy napisy końcowe (N-Box Recorder icon_mrgreen.gif ) i niestety nie było info o tym, pomyślałem, że koniec i sobie nie posłucham, ale nie. Kilka razy obejrzałem końcówkę, posłuchałem (zrozumienie tekstu, wyłapanie słów, które się powtarzają icon_wink.gif) i mam James Blunt - "Cry". Wykonawca taki radiowy możnaby pomyśleć, ale ta ballada to dla mnie arcydzieło, zresztą sami sobie posłuchajcie na YT czy Wrzucie icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Witam,
Muszę się podzielić opowieścią o pewnym ciekawym doświadczeniu jakie stało się moim udziałem.
Otóż, zupełnie niedawno przebywałem w afryce (służbowo, nie wakacje) a dokładniej w południowej części Libii. No i jedziemy sobie z tubylczym kierowcą po pustyni, jedziemy już czas jakiś no i w tle leci sobie muzyczka z jakiejś mp3. Początkowo jakaś przesympatyczna mieszanka Tuareskich kawałków (taki ni to blues, ni to muzyka arabska) aż tu nagle z głośników popłynął .................. Lech Janerka icon_eek.gif . Gdzie jak gdzie ale 800 km na południe od miejscowości Sebhka w Libii Janerki się nie spodziewałem.
Cóż dykteryjka powyższa potwierdza po raz kolejny, że dobra muzyka nie zna granic icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Libia! Wspaniale, mam nadzieję, że kiedyś tam pojadę. Moje podobne doświadczenie miało miejsce kilka lat temu w Holandii. Z jednej z portowych knajpek dobiegł mnie głos Tatiany Okupnik i jej "Sweet Songs..." ...co prawda nie Janerka to w Afryce, ale byłam nie mniej zaskoczona. Jednak czy dobra muzyka to, to bym powątpiewała icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie wakacji w TV4 był koncert QUEEN + Paul Rodgers (pora mocno nocna, więc sobie nagrałem - zresztą i tak bym sobie nagrał), dzisiaj będzie powtórka... Tylko tną okropnie, bo koncert trwał 2 razy dłużej niż antenowe 45min.
Nawet udawało mi się to obejrzeć/posłuchać i wmiarę się to spodobało
A dzięki Koledze z Forum mogłem się zapoznać na CD z dwupłytowym koncertem QUEEN + Paul Rodgers "Return Of The Champions" z 2005.
Jeszcze nie podjąłem decyzji, czy sobie kupię - pewnie jeszcze co najmniej jeden odsłuch lub więcej mnie czeka... icon_wink.gif

Jwśli ktoś pamięta, to prawie za miesiąc będzie 18 rocznica śmierci Freddiego - a jakoś nie miałem przekonania do prób uzupełnienia składu.
W każdym razie dużo bardziej mi to przypadło do gustu Paul Rodgers) niż "The Freddie Mercury Tribute Concert" z 20 kwietnia 1992 roku na stadionie Wembley...

Pozdrawiam
PS. "Z jednej z portowych knajpek dobiegł mnie głos..." - Bartku, podchodząc maksymalnie logicznie to tego sformułowania to raczej sugeruje ono, że Ola nie była w środku icon_wink.gif Czyli jest niewinna! icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...