Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

W ostatnim czasie słuchałem sobie kilka płytek sacd, lubię ten format.
Na pierwszy strzał poszedł taki rarytasik: SARAH BRIGHTMAN - Eden (724355779526, przepiękna płyta.

DSC01446.jpg


Płyta jako hybryda praktycznie nie do zdobycia.

Drugi temacik to KRAFTWERK - Minimum-Maximum, płyta tematycznie coś innego niż poprzednia. Słuchałem i porównywałem 2 wersje tego wydawnictwa w formacie sacd.
Wersja GSA (niemiecka)(3118282), rozszerzona o jeden utwór w porównaiu do wersji International (3349962). Obydwie wersje różnią się siedmioma szczegółami. Utwory choć te same wykonywane są w innych miejscach (państwach). Odmiana niemiecka ma więcej utworów wykonywnanych w pierwotnej, niemieckiej wersji.

DSC01446.jpg


Jakość dźwięku z tych wydawnictw poprostu powala.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świeżo nabyta płytka Bonnie Tylor "Heart Strings" z 2002 roku.
Po krótkim odsłuchu na słuchawkach w sklepie paru fragmentów kupiłem z ciekawości, by w domowych warunkach zobaczyć jak wyjdzie jej spiew w towarzystwie praskiej orkiestry filharmonicznej. Jak na razie bez rewelacji, ale gdzieniegdzie odzywa się większy skład ...

Zobaczymy jutro na normalnych poziomach - na razie cieszę się, że w preampie mam 77 kroków ustawiania głośności i mogę precyzyjnie dostosować się do późnych godzin nocnych i śpiącej rodziny icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...