Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

W moich przepastnych zbiorach ,znalazłem zakurzoną płytę niejakiego Princa czy "Symbola" - pt."The Love Symbol Album".
Zawsze czułem,że ten materiał ma olbrzymi "potencjał' ale moje "sprzęty" nie były w stanie tego odpowiednio zreprodukować....,
dzisiaj "rzuciłem to na słuchawki" i normalnie "czacha dymi".Płyta z 1992 roku.


"The New Power Generation is the most talented and versatile band Prince has ever fronted, and they fulfill their potential on The Love Symbol Album. Although the NPG factored heavily on Diamonds and Pearls, it still sounded like a solo Prince album. Symbol sounds like a band performing together, working off of each other's strengths and weaknesses. Opening with the dance smash "My Name Is Prince" and the deep funk of "Sexy M.F.," The Love Symbol Album has Prince's best dance tracks since The Black Album. But Prince wasn't content; he decided to run the gamut of modern pop/R&B/dance, and the music is uniformly accomplished and excellent. Unfortunately, he also decided to make a "rock soap opera," so the music is saddled with ridiculous lyrics and annoying sound bridges by Kirstie Alley. However, The Love Symbol Album has some of the finest, most inventive music of Prince's career"

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi dzisiaj pożyczył ,przesłuchałem na systemie kolumnowym ,czułem potencjał tej płyty ale przyznam,że mnie trochę znudziła,
po "rzuceniu na słuchawki" ocena zmieniła mi się o "360 stopni" icon_twisted.gif
Chłopaki mają już swoje lata ,ale czego jak czego ,pomysłów im nie brakuje ,fantastyczne aranże i wiele smaczków ,słyszalnych
niestety tylko na słuchawkach .Na wzmaku i kolumnach ,systemie bardzo transparentym ,rozdzielczym i z dużym wykopem ,niestety
większości tego nie słuchać. Może pomoże przejście za parę miesięcy na lampę 2A3 icon_question.gif

YELLO "Touch".

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na co dzień raczej tranceowo, np. ATB, Armin Van Buuren czy Ferry Corsten. Nie zatrzymuje sie jednak tylko na znanych DJ, ale lubie posłuchać też tych mniej znanych co wcale nie znaczy że słabszych. Oczywiście nie pogardzę też Polskimi wykonawcami, jednak nie z rodzaju (nie obrażając nikogo) Dody czy Ich Troje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Gilmour "Live In Gdańsk" ,żałuję ,że nie mogłem być osobiście na tym koncercie ale byłem niestety w dalekiej Australii.
Chociaż czytałem opinie na forach ,że nie było tak fajnie jak to słychać na płycie.

Płytka "trafiła mi się" dzięki uprzejmości Redakcji ,szczególne podziękowania dla Oli.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...