Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

A mnie w tym tygodniu "wzięło" na unplugged'y. Poszły więc na pierwszy strzał:

ERIC CLAPTON - Unplugged (WPCR-13119)

DSC01446.jpg



NIRVANA - MTV Un.. In New York (UICY-91435)
ALANIS MORISSETTE - Mtv Unp... (WPCR-13123)

BRYAN ADAMS - Unp... (UICY-91061)

DSC01446.jpg



... a że nie wypada tak znakomitych koncertów słuchać na regularnych wydawnictwach, dostępnych w każdym sklepie, więc w obrót "poszły" krążki shm-cd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lara Fabian???

Muzyczny przyjacielu! Mam zdaje się olbrzymie zaległości - napiszesz coś o niej? Dużo straciłem nie znając twórczości p. Fabian?

Z sieciowych zajawek jawi się jako wykonawczyni spokojnego (czasem też tanecznego) "popiku" oraz jako osoba, która nosi (z powodzeniem) duuuże dekolty? icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej Bert... no tylko jej do popiku nie wrzucaj icon_smile.gif
Ale już wiem dlaczego - taki popik - może słyszałeś remixy jej utworów..
robie dla łatwizny ctrl+c -->> ctrl+v icon_smile.gif
Lara Fabian (ur. 9 stycznia 1970 w Etterbeek jako Lara Crokaert) – belgijsko-włoska piosenkarka popowa, śpiewająca przede wszystkim w języku francuskim, jak również włoskim, hiszpańskim i angielskim. W roku 1988 reprezentowała Luksemburg w Konkursie Piosenki Eurowizji, zajmując IV miejsce.

Na swoim koncie ma sprzedanych ponad 12 milionów płyt.
Dyskografia

* Lara Fabian (1991)
* Carpe Diem (1994)
* Pure (1997)
* Lara Fabian Live (1998)
* Lara Fabian (2000) - anglojęzyczna wersja debiutanckiego albumu
* Nue (2001)
* Live (2002)
* En Toute Intimité (2003)
* A Wonderful Life (2004)
* 9 (2005)
* Un regard 9 LIVE (2006)
* Toutes Les Femmes Et Moi (2009)


Generalnie - jeden z bardziej urzekających mnie kobiecych głosów.. tak pięknie trafiła w moje gusta. obojętnie czy płyta angielska czy francuska icon_smile.gif

Jeden z przykładów dość znany -->> tutaj
Nie ukrywam - podoba mi się jej każda płyta icon_smile.gif każda bez dwóch zdań icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na drapaka założyłem naleśnika pod niewiele mowiącym tytułem "All Star Festival".
Za Chiny nie wiem z którego roku ta płyta ale jest w mono - więc nowa to ona nie jest.
Zawartość mówi zdecydowanie więcej przykładowo: duecik Bing Crosby i Luis Amstrong, Maurice Chevalier, Pati Page, Edith Piaf ..... oryginalne wykonania bez nowomodnych remasterów i loudnesów.
Płyta trochę trzeszczy ale biorąc pod uwagę zawartość to nawet dodaje troszkę kilmatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al di Meola "The Infinite Desire:.
Będzie z 10 lat jak kolega likwidował sklep/komis z płytami i namówił mnie na zakup kilku ciekawych płyt ,dałem sie namówić i kupiłem m.in . tę.
Chociaż nie musiałem bo miałem "dostęp" praktycznie do wszystkich jego płyt ,a do tego wśród moich sprzetów byłą nagrywaka CD Marantz
DR-6000 oraz Mini Disc Onkyo 2521.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słucham najnowszej płyty Agi /nie mylić z tamtą Lady Agą-Gagą icon_smile.gif / ,pierwsze wrażenia pozytywne ale mam w zwyczaju nie oceniać płyty
po pierwszym przesłuchaniu.Mam wszystkie płyty studyjne Agi z wyjątkiem koncertowej bo stałem się niestety jej fanem.
Pamiętam jak parę lat temu w 2006 czy 2007 kolega ,który interesuje się od bardzo ,bardzo dawna jazzem , widząc moje inklinacje w tym
kierunku i pojawiające się różne Norki,Diany,Patrycje i Cassandry ,zwrócił moją uwagę na Agę ,mówiąc ,że nie jest wcale
gorsza a nie wiadomo czy nie "lepsza" od tych pań.

Na deser i gwoli porównania "wczesna" Diana Krall "All for You".

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fono Masterze!

A jak znajdujesz "Looking, Walking, Being"?

Po zakupie przesłuchałem płytę z zaciekawieniem w samochodzie. W domu puściłem i po drugim, trzecim kawałku, mimo że nikt nie wyłączał płyty - o niej zapomniano. Wieczorem - raz jeszcze poprzez zestaw słuchawkowy - z zaciekawieniem, ale zwracając większą uwagę na "robotę" siedemanów i dźwiękowców. Gdybym miał ją krótko zrecenzować to napisałbym, iż w mojej ocenie największym jej mankamentem jest to, iż, mimo pozornej różnorodności, niewiele się na niej dzieje. Konsekwencją jest, że po pewnym czasie gubimy skupienie.

A co do "GaGa" to zdecydowanie wolę "Radio GaGa"  icon_lol.gif   icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...