Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Może się czepiam ale jak zobaczyłem wątek muzodajni to mnie zatkało, spam nawet tutaj?!
Taki fajny lekki wątek a w nim reklamy i pułapki niczym nagonka. Czy wszystko musi być aż tak komercyjne...


Wracając do tematu, nie wiedząc co sobie włączyć wybrałem 10 płyt które mógłbym słuchać przy dzisiejszym nastroju i wybrałem na chybił trafił. Powiem szczerze że taki losowy wybór nie jest zły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Może się czepiam ale jak zobaczyłem wątek muzodajni to mnie zatkało, spam nawet tutaj?!
Taki fajny lekki wątek a w nim reklamy i pułapki niczym nagonka. Czy wszystko musi być aż tak komercyjne...

Jest funkcja "! zgłoś"
po kliknięciu na nią (lewy dolny róg ekranu) pojawia się informacja
"Raportuj ten post moderatorowi"
otrzymujesz następnie komunikat
"Wpisz swój raport

Proszę zauważyć: Moderator dostanie sporządzony link do tematu i raportowanego posta.

Ta opcja powinna być użyta TYLKO do raportowania niewłaściwej zawartości, etc i nie powinna być użyta jako forma komunikacji z moderatorem w innych celach.


W ten sposób można zgłaszać moderatorom i administratorom informację o nieprawidłowych wpisach, spamie i wulgarnych wypowiedziach albo prosić o usunięciu swoich zdublowanych postów.
Zachęcam do korzystania icon_razz.gif by utrzymać Forum w należytym porządku ...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
U mnie świeżo nabyta płyta CD Vangelisa "Albedo 0.39" (wersja AAD - bo to 1975/1976).

Fajnie posłuchać starych dziejów (jako pierwszy utwór na płycie jest "Pulsar" i chyba głównie dlatego ją kupiłem jako uzupełnienie dyskografii), ale mimo wszystko przy drugim odsłuchu parę utworów opuściłem icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ja ostatnio znajduję się pod urokiem winylowego brzmienia icon_smile.gif i w tę i wewtę słucham a to Pink Floyd, a to Led Zeppelin, a to SBB. Dźwięk - bajka (moja żona twierdzi, że jak gram na wkładce za 400 pln-ów to musi mi się podobać icon_wink.gif - muszę jej pokazać wkładki za kilka czy kilkanaście tysiaków to zyska realny ogląd, jakiego oszczędnego ma męża icon_wink.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...