Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kenobi napisał:

Nie wiem , walczylem mocno ale w polowie trzeciego utworu przegralem i zasnąlem.

Mnie akurat Journey To The Line nie zachwyca jakoś szczególnie, a to najbardziej znany utwór z tej ścieżki, najbardziej znany, i chyba najlepiej oceniany, być może też najlepiej oceniany z wszystkich utworów Zimmera. Z tego, co wiem, był bardzo ważny w jego twórczości. Ja natomiast wolę Light, piękna kompozycja.

Wychodzi na to, że jesteś w mniejszości.

image.thumb.png.e4df9fa531f6d80241c27b288b8bf961.png

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi777

Oczywiscie ze jestem w mniejszości, we wszystkim mam nietypowe gusta.

Ludzie są niestety jak lemingi, sluchają opinni wiekszosci i je przyjmują.

Natomiast jeszcze jest kwestia muzykalnosci. Np na liscie ktora pokazales Interstellar jest bardzo wysoko. Owszem uwazam to za swietną plyte ale nie jest to pozycja ktora mogłbym sluchac non stop i tez nie ciagnie mnie do niej z powrotem. A mam swoje ulubione albumy ktore moga leciec przez caly dzień. Jeden album w kółko. Akurat spirit podbil moje ucho, leciał wczoraj i nawet dziś do poludnia. 😉

Edytowano przez Kenobi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę od rana Yello.

Ukazała się świetna czteropłytowa kompilacja całokształtu ich dorobku z okazji 40 rocznicy działalności.

Bardzo dużo niespotykanych wersji i świetna jak zwykle u nich realizacja. Prawie pięć godzin uczty dla fana tych wariatów i 71 kawałków z całego ich dorobku.


https://www.dvdmax.pl/yello-yello-40-years-earbook-limited-4cd,art1376701

 

Edytowano przez HQ150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...