Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, Rega napisał:

zmieniać upodobań.

??? Yy, a kto mówi o zmianie upodobań, czy repertuaru? 

 

1 godzinę temu, Rega napisał:

To, że według Ciebie, ktoś jest lepszy od kogoś nie oznacza , że ja też tak będę uważał.

Serio? Aha, nie wiedziałem... Napisałem, że masz uważać, że zespół X jest lepszy od zespołu Y?

 

1 godzinę temu, Rega napisał:

Poza tym, jak wspominam przy każdej okazji, to jest MOIM ZDANIEM. 

MOIM ZDANIEM jesteś w błędzie. Wiesz, że pewne rzeczy są obiektywne, i podlegają jednoznacznej ocenie? Nie ma zawsze czegoś takiego, jak moim zdaniem, dla mnie, itp.,itd.

Marillion to nie jest zespół progresywny, bo niczego nowego nie wniósł do muzyki rockowej.  To zespół epigon, a to, że Ci się podoba? Co to ma do rzeczy? Podoba Ci się, fajnie, przecież nikt Ci nie zabrania słuchać muzyki tej kapeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JaZz - mylisz się. Jeden z Kolegów zaczyna szukać dziury w całym. Myśle, że mój pobyt w TYM wątku dobiegł końca.  Teraz niech Kolega od poszukiwania dziur uskutecznia swoje przemyślenia i mądrości. Z czyms takim jak odmowa komuś posiadania własnego zdania spotykam sie pierwszy raz. To poniżej krytyki.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

i Marillion jak i King Crimson są zaliczane do kapel grających Rocka progresywnego .

Nie do końca, bo Marillion to neo-progres, a King Crimson po prostu progres, ale nie to chciałem przekazać. Chodzi o to, że Marillion w swojej twórczości tylko kopiował od innych, na dodatek średnio im to wychodziło. Tak się po prostu przyjęło, że termin rock progresywny to gatunek, podgatunek rocka o określonym brzmieniu, a terminem tym tak naprawdę powinny być określane, nazywane te zespoły, które faktycznie przesuwały granice muzyki rockowej, poszerzały ją. 

Jak ktoś tego nie rozumie, puszy się jak paw, na dodatek sugeruje, że odmawiam komuś posiadania własnego zdania, to wybacz, ale trochę to słabe.

Zresztą, wcale mnie takie zachowanie nie dziwi. Nadwrażliwcy - pisałem już o nich na niejednym forum. 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dawno temu @Rega wstawił utwór Holenderskiego kompozytora i gitarzysty Leight Blond. Bardzo mi się spodobała muzyka tego pana coś troszkę innego warto posłuchać. 

Panie Romanie czekam na podobnych wykonawców znasz jeszcze jakiś 😉 

1 godzinę temu, JaZz napisał:

Powtarzam. Nie daj zepsuć fajnej relacji kilkoma wpisami. No bez przesady,  to jest internet. Nieraz lepiej jest po prostu olać i bawić się dalej. 

Podpiszę się pod tym 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...