Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Dnia 11.07.2021 o 10:56, Fafniak napisał:

Mi za kazdym razem przypomina się jak w Chorzowie to pierwszy raz usłyszałem. Ciarrry

Na Metallica nie byłem (aż wstyd) 

Ale za to byłem tu >>>        

(gdzieś w tłumie na dole 😎 )      🤘🤘🤘

 

Tu perkusista Mikkey Dee dał popis >>>

 

solo na gitarze >>> 

 

I jedno zdjęcie z mojego fona z tego koncertu >>> 

365622242_2014-11-0910_44_09.thumb.jpg.69d3c175fb42f07b940762a90bafdb96.jpg

 

Bleeeh, oglądać to teraz na YT to zupełnie co innego 😏

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JohnDoe napisał:

Ja też czasem nie wierzę co Ty tam słuchasz 😉      Sandu Ciorba może dla odmiany sobie puść 😆

Techno, trance, progressive house, z wokalem, ale nawet niezłe, przynajmniej jak na razie. Historia zatacza koło. Gdyby ktoś mi rok czy dwa lata temu powiedział, że będę słuchał techno, trance czy house, to bym się popukał po czole. Gdyby ktoś mi jakieś osiem lat temu powiedział, że będę słuchał jazzu, to bym się popukał po czole. Piętnaście lat temu słuchałem techno, co prawda inne, takie typowe łupanie bez ładu i składu, co prawda niezbyt często, bo wtedy praktycznie w ogóle nie słuchałem jakiejkolwiek muzyki, ale jednak, mimo wszystko. Nieźle 😁

10 godzin temu, tomek4446 napisał:

Kolega rockman tak zdefiniuje ten gatunek " gitara , narzekanie , gitara , koniec utworu " :) 

Który?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adi777 napisał:

Który?

Mój kolega , trochę źle zbudowałem zdanie.

W tym roku na nadal trzymającym poziom festiwalu bluesa w Suwałkach nie było zagranicznych wykonawców. Ale dzięki temu powstały niezwykłe kombinacje wykonawców którzy na co dzień z sobą nie grają. I tak na tegorocznym / nawet nie wiecie jak żałuję , że w tym roku nie mogłem być/ zagrał Waglewski którego nie trzeba przedstawiać , z niezaprzeczalnie najlepszym polskim harmonijkarzem Bartkiem Łęczyckim. Kolega który był , twierdzi , że wymiatali i ja mu wierzę.

furorę zrobiła też Natalia Sikora z Darkiem Kozakiewiczem na gitarze. 

A tu relacja;

http://www.bluesonline.pl/item/2041-waglewski-leczycki-na-final-suwalki-blues-festival-2021-wideo

 

@Adi777 Z psychodelicznych jedyny zespół jaki toleruję to

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RLC napisał:

Kto pamięta 🙂 

Kiedyś miałem niezłą fazę na utwór Parents, uważałem go za arcydzieło, ale mi przeszło. W ogóle, sporo rockowych utworów mocno straciło w moich oczach, po za wspomnianym Parents na pewno Brothers in Arms - Dire Straits czy Stationary Traveller Camela, chociaż ten ostatni trochę mniej stracił, niemniej już tak nie zachwyca jak kiedyś, właściwie tylko kilka lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RLC napisał:

Kto pamięta 🙂 

Kiedyś miałem niezłą fazę na utwór Parents, uważałem go za arcydzieło, ale mi przeszło. W ogóle, sporo rockowych utworów mocno straciło w moich oczach, po za wspomnianym Parents na pewno Brothers in Arms - Dire Straits czy Stationary Traveller Camela, chociaż ten ostatni trochę mniej stracił, niemniej już tak nie zachwyca jak kiedyś, właściwie tylko kilka lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...