Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

Ja słucham różnej muzyki

Ja też, szczególnie ostatnio, chociaż, przynajmniej na razie, i tak najbardziej lubię i cenię jazz, jazz-rock/fusion i rock - tu głównie progresywny. Gatunki słuchane przeze mnie ostatnio traktuję bardziej jako ciekawostkę, nie powiem, ciekawą i fajną, ale to nie jest moje główne danie 😉 Niemniej, warto posłuchać płyt, które były w jakimś stopniu ważne i wpływowe, nawet jeśli się nam nie podobały, albo nie do końca nam podeszły. Takie doświadczenie po prostu wzbogaca.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adi777 napisał:

Takie doświadczenie po prostu wzbogaca.

Jestem pełna podziwu dla konsekwencji, z jaką zapoznajesz się z kolejnymi etapami współczesnej muzyki rozrywkowej (nie znalazłam lepszego określenia). I nie ma, że boli, zawsze potrafisz znaleźć coś godnego pochwały/uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Asia napisał:

Jestem pełna podziwu dla konsekwencji, z jaką zapoznajesz się z kolejnymi etapami współczesnej muzyki rozrywkowej (nie znalazłam lepszego określenia). I nie ma, że boli, zawsze potrafisz znaleźć coś godnego pochwały/uwagi.

Tak wychodzi 😁 Jutro chyba zakończę przygodę z post-punkiem, oczywiście nie na zawsze, ale z tych najważniejszych wykonawców będę miał raczej większość przesłuchanych. Bardzo interesująca muzyka, nawet, jeśli być może w większości nie składająca się z mega uzdolnionych pod względem umiejętności instrumentalnych muzyków, to nadrabiająca klimatem czy kreatywnością.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, slaw0001 napisał:

A ja jak najbardzie pełen niczym nieskrępowanej, bezinteresownej, zawistnej zazdrości, bo skąd @Adi777 ma na to czas? 😜

Bycie Prezesem ma swoje uroki 😉😄

A tak serio, to zaczynam pracę bardzo wcześnie, bo już od pierwszej rano, czyli właściwie w nocy, i przez to jestem w domu o około 10:30, więc sporo czasu na muzykę zostaje 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adi777 napisał:

Bycie Prezesem ma swoje uroki 😉😄

A tak serio, to zaczynam pracę bardzo wcześnie, bo już od pierwszej rano, czyli właściwie w nocy, i przez to jestem w domu o około 10:30, więc sporo czasu na muzykę zostaje 😉

Ale kiedyś też trzeba i spać, poza tym człowiek nie samą muzyką żyje 😉, ale kontynuuj dalej, jak widać każdy cos dla siebie ciekawego znajdzie. 🙂 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Amarok napisał:

Ale kiedyś też trzeba i spać, poza tym człowiek nie samą muzyką żyje 😉, ale kontynuuj dalej, jak widać każdy cos dla siebie ciekawego znajdzie. 🙂 

Spać śpię codziennie, ale nie powiem, czasami zbyt krótko, zdarza mi się zasiedzieć z muzyką 😉 Muzyka to moja miłość, także wiesz 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...