Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Nieżyjący już wielki Danny Moss - król brytyjskich tenorzystów. Saksofoniści ze starej gwardii mieli ton... Nagranie z 1998 r., wydane w r. 2000:)

I jeszcze jedna płyta z mojej ulubionej wytwórni Nagel Heyer (2000 r.). Warren Vache, a w składzie sami mistrzowie współczesnego swingu i swingującego bebopu / hardbopu.

 

 

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafał S napisał:

A oglądaliście może na Netfliksie "Echo in the Canyon"? Bardzo ciekawy dokument o the Byrds i innych zespołach rezydujących wtedy w Laurel Canyon i okolicach.

Nie, nie mam Netfliksa, ale może poszukam tego dokumentu gdzieś indziej. 

A w kwestii osłuchania, to lepiej późno niż wcale. Niepotrzebnie straciłem sporo czasu na podrzędne zespoły z różnych krajów - tak zwane NKR-y - Nieznany Kanon Rocka, zamiast na początku poznawać klasykę i pionierów, ale cóż 🤷‍♂️

Ale żeby nie było, trochę fajnych NKR-ów poznałem.

Sęk w tym, że na początku lepiej poznawać te znane i uznane zespoły.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja mam ten plus, że jestem jeszcze stosunkowo młody, choć z drugiej strony i tak nie nadążam z wszystkim 🙄

Jakbym się ograniczał do rocka i jazzu, to by nie było większego problemu,  a przynajmniej tak mi się wydaje, ale ostatnimi czasy słucham też całkiem innych rzeczy, co nie pomaga być chociażby w miarę na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...