Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

26 minut temu, slaw0001 napisał:

Przepraszam czym? 🤪

Żartujesz? Tulejka, którą gitarzysta nakłada na palec. Zwykle metalowa, chociaż np. Duane Allman (Allman Brothers Band) używał szyjki od butelki po lekarstwach. Derek Trucks też nie gra metalową, co widać choćby na DVD Allmanów (zbliżenie Dereka od 2 min. 45 sek.)

Przy okazji polecam każdemu to DVD - jedno z najlepszych tego typu wydawnictw, jakie znam. :) No, ale ja jestem fanem zespołu. :)

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafał S napisał:

Tulejka, którą gitarzysta nakłada na palec. Zwykle metalowa, chociaż np. Duane Allman (Allman Brothers Band) używał szyjki od butelki po lekarstwach. Derek Trucks też nie gra metalową, co widać choćby na DVD Allmanów (zbliżenie Dereka od 2 min. 45 sek.)

 

Człowiek uczy się całe życie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomek4446 napisał:

Migasz się od bana , czy jak ? :) 

To tylko wyraz sympatii 🙂. Swoją drogą niedawno natknąłem się na tym forum na post, w którym jeden z użytkowników bardzo stanowczo zasugerował innemu, że nie są kolegami i żadnych poufałości, w postaci zwracania się po imieniu, sobie nie życzy. Coraz dziwniejsze te ludzie. Nieprawdaż? Panie Tomaszu? 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzesiek202 napisał:

Swoją drogą niedawno natknąłem się na tym forum na post, w którym jeden z użytkowników bardzo stanowczo zasugerował innemu, że nie są kolegami i żadnych poufałości, w postaci zwracania się po imieniu, sobie nie życzy.

A faktycznie , było cóś takiego , no cóż " koni razem nie kradliśmy " , brudzia też sobie nie przypominam ........ może i racja. :) 

21 minut temu, Grzesiek202 napisał:

Coraz dziwniejsze te ludzie.

Oj, dziwne Panie Grzegorzu , dziwne. A taki jeden ..... no , wiesz Pan , który to ..... ech, co ja Panu .... :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...