Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

Pierwszy album formacji The New Tony Williams Lifetime, powstałej w 1975 roku, która ma na koncie tylko dwa albumy.

Panowie grali jazz fusion, w składzie:

Tony Williams (drums), Allan Holdsworth (guitar), Tony Newton (bass), Alan Pasqua (keyboards)

Będzie to pierwszy odsłuch tej płyty, Tony' ego Williamsa znam przede wszystkim ze współpracy z Milesem Davisem, i dwóch świetnych płytach - The Tony Williams Lifetime - Emergency! (1969) i (Turn It Over) (1970), oraz Life Time (1965) i Spring (1966) sygnowanych swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, misiek x napisał:

adi czy ja napisałem że to do ciebie,

A niby do kogo? Serio? Aż taki naiwny nie jestem. 

Takie wpisy nie świadczą najlepiej o autorze, podobnie jak teksty w stylu "spierdalaj idioto" w innym temacie. 

Wychodzi na to, że nie tylko ja nie wiem, co to jest Savoir-vivre. Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam.

😁

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi - nie zniżę się do Twojego poziomu. Jeśli lubisz Modern Talking to proszę bardzo.  Mnie nie przeszkadza Twój wybór i nie zamierzam z Tobą dyskutować. U mnie należysz do ignorowanych, a odpowiadam tylko dlatego, że niestety nawet ignorowani pokazują się na pasku bocznym z najnowszymi postami. Tylko dlaczego nie potrafisz , jak inni, zamieścić jednego utworu, a jednego dnia dziesiątki? Skoro odpowiedziałeś na mój post, gdzie nie było ani słowa o Tobie to znaczy że dobrze wiesz o tym, kto zamieszcza chłam. Na dalszą dyskusję z mojej strony się nie doczekasz - nie daję pożywki trollom i ludziom o takim poziomie intelektualnym. Zwyczajnie jesteś żałosny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazałeś swój poziom. Brawo.

Ciekawe, czy i tym razem Misiek X da Ci lajka lub pogratuluje?

Za wikipedią - Aoki Takamasa, japoński muzyk i producent muzyki elektronicznej. Powyższa płyta określona jest jako Ambient, IDM, Minimal Techno. Dość rzadko słucham takiej muzyki, ale od czasu do czasu wędruję w takie rejony.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tchocky Znasz tego artystę?

Temat brzmi "czego słuchasz?". Praktycznie nigdy nie słucham pojedynczych utworów, tylko płytę w całości. 

Wiele z nich po raz pierwszy.

Ale spoko @Dzik Posłucham się Twojej rady.

@Redakcja AUDIO Można część moich postów usunąć, jakby co.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tchocky napisał:

New Order? Jasne, zespół założony przez członków Joy Division po śmierci Curtisa. Mam pare płyt, moja ulubiona to Power, Corruption & Lies. 

Nie, akurat miałem na myśli Aoki Takamasę. Chyba często słuchasz takiej muzyki, więc pomyślałem o Tobie.

Ostatnio, z szeroko pojętej elektroniki prawdopodobnie najbardziej spodobał mi się Amon Tobin i jego album "Supermodified" (2000). Ma Amon swój styl, podoba mi się, taki mocno "perkusyjny". 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phil Collins rozpoczął trasę koncertową po Europie z grupą Genesis. 71-letni wokalista razem z kolegami z zespołu zagrał w Berlinie.

Phil Collins w złym stanie. Fani zmartwieni zdjęciami z koncertu 
Więcej: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Phil-Collins-w-zlym-stanie-Zdjecia-z-koncertu-w-Berlinie-zmartwily-fanow

01.thumb.jpg.3f54617ab7bc68a3ade9818231812287.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi777 napisał:

@Redakcja AUDIO Można część moich postów usunąć, jakby co.

Droga @Redakcja AUDIO. Zwracam sie z uprzejmą prośbą o Nie usuwanie czesci postów użytkownika @Adi777, gdyż jest jedną z nielicznych osób, ktorej wrzutki w tym wątku od razu przesłuchujęjako tzw. "Pewniak" (spora kopalnia świetnych pozycji do odsłuchu).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

dziś dalszy ciąg nieco już zapomnianych gwiazdek lat 80....

No, Lisa Stansfield to nie taka sobie gwiazdka. Kilka tych przebojów było. :)

U nas w domu Lisa jest od kilkunastu lat na indeksie. Moja żona miała włączoną jej płytę w samochodzie i właśnie przy Lisie zaliczyła pierwszą i jedyną w życiu stłuczkę. Nie była to ani wina mojej żony, ani tym bardziej Lisy, ale od tego czasu jej nie słuchamy, bo źle się kojarzy. I oczywiście nie trzymamy jej płyt w aucie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafał S napisał:

Moja żona miała włączoną jej płytę w samochodzie i właśnie przy Lisie zaliczyła pierwszą i jedyną w życiu stłuczkę.

Bo trzeba mieć dobry napęd w aucie ;) żeby CD nie rwało odtwarzania :D ja na ten przykład ma mam muzę tylko na karcie pamięci, nie rwie odtwarzania i stłuczka mi nie grozi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, seba3002 napisał:

Jeff Beck

I jak Ci smakuje Jeff w elektronicznej polewie? Bo mnie się od lat marzy, żeby nagrał normalny album studyjny ze swoim składem koncertowym i nikim więcej. Ale to się już chyba nie zdarzy. Mam zresztą swoją teorię na temat tego, dlaczego do tego nie dojdzie. :)

1 minutę temu, gienas napisał:

Jeff Beck - jego klubowe koncerty ( oglądane na jutubie :( niestety ) zawsze wywoływały u mnie uśmiech. Bo widać że towarzystwo na i pod sceną dobrze się bawi

Prawda? :)Ilu gitarzystów dałoby sobie odciąć nogę za możliwość zagrania z taką sekcją rytmiczną. :)Ten sam skład zagrał też na jednym z festiwali Crossroads Claptona i większa publika nie zepsuła klimatu. Ależ ta dziewuszka zasuwa na basie! I ten jej szelmowski uśmiech. A już zupełnie rozbroiła mnie scena, w której mała Tal jest po występie podnoszona do góry przez jednego z pozostałych muzyków (chyba Vinniego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...