Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

"Misplaced Childhood" Marillionu słuchałem tyle jako nastolatek, że wciąż chodzą mi po głowie fragmenty tekstów. Teraz przypomniało mi się:

"I see priests, politicians and heroes in black plastic body bags, under nation's flags".

Też tak mam. Misplaced Childhood i Clutching at Straws to moja onegdaj jazda obowiązkowa na piesze powroty z imprez przez nocne miasto. Kocham te płyty. Czasem taki powrót trwał nawet 2-3h. Taże tego… jedna kaseta na taką wyprawę to za mało… w plecaku zawsze miałem kilka dobrych centymetrów mojej półki audio…;)

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

Sądzę, że warto przynajmniej spróbować poznać muzykę Polaka, którego nazwisko znajduje się w składzie na jednej z jazzowych płyt wszechczasów. A trochę muzyki nagrał. Nie wszystko mi się podoba, ale ten album tak.

Przy okazji lekki offtop w wątku muzycznym: tym, którzy jeszcze nie czytali polecam książkę "Ja, Urbanator: awantury muzyka jazzowego". Dostępna w dobrych bibliotekach. :)

 

urbanator.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pajto02 napisał:

Jak dla mnie zdecydowanie najbardziej ciarkotwórcza wersja. Posiadam cały koncert na DVD. Tradycyjnie włączam rokrocznie w każdego sylwestra, bez wyjątku. Tego klimatu już się nie zapomni.

Tubular Bells słuchałem chyba tylko raz. Nie powaliło mnie, ale może jeszcze chwyci. Powtórzę sobie dziś wieczorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...