Skocz do zawartości
karp

Czego słuchasz??

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Ale on nie zaczął teraz, po tym jak ogłosili te 500+ tylko już jakiś czas temu 😁 Muza Joszko dość specyficzna, folk, etniczna tak bym to nazwał. Ponoć też nagrywają całą rodzina. Fajna zgrana paczka

Edytowano przez Inferno

Też szanuję że żyją tak jak chcą i grają tak jak chcą :) Bez napinki i uczciwie.

P.S. Jakby patologia wiedziała jaki socjalizm nastanie, to produkowałoby "bombelki" w ilościach hurtowych ;)

Dnia 31.08.2019 o 14:40, JohnDoe napisał:

Ta nowa płyta Tool - bębny i reszta - obłęd. Postarali się 🙂          nie przez kabelki, nie nie  😆

69809806_685907475256654_4806753790810128384_n.thumb.jpg.31f021fb26d71d8bf2d8ca915f4c877f.jpg

płyta jest niesamowita

Jest na HDtracks i o dziwo nie jest koszmarnie droga...

Napisano (edytowany)

Nie mam jeszcze. U mnie koło £100, poczekam może stanieje. Póki co stream. 

....aaa że magia, no na tym filmie widać i słychać ;)

Edytowano przez JohnDoe

Znajomy miał mi przywieźć nowe albumy metallici - te pudła z różnymi dodatkami

Nic z tego nie wyszło :(

U nas w kraju ktoś zazyczył sobie ok tysia za pakę.. - zrezygnowalem

Mam coś fajnego spokojnego na wieczór. Susan Tedeschi - kawałek Wait for Me świetny wokal + pianino w połowie wchodzi, wszystko razem bardzo fajnie brzmi 🙂

69819492_2771273196235190_7020701237376974848_n.thumb.jpg.5c51ccc5610df7882bb11ebfa7ee2289.jpg

Oraz - The Meters, niby prosta muzyka ale ma smaki. Polecam utwór Stormy oraz Chug Chug Chug. Organy hammonda, fajna gitara basowa i nie tylko 🙂

70506878_845400022523045_8243796211178405888_n.thumb.jpg.01a4c63b0546fd5edd93c64c0adac5c2.jpg

10 godzin temu, Fafniak napisał:

the Meters

Zapomniałem napisać że na płycie CD nie ma utworu Chug Chug Chug - A - Lug (Push and Shove)          nie wiem czemu jest w streamingu? Szkoda bo fajny i nie wiem z której płyty pochodzi. 

10 godzin temu, audiowit napisał:

Płyta warta każdych pieniedzy.

Szczególnie, że trzeba było na nią trochę poczekać. Od jakichś 10 lat, co roku słyszałem pogłoski, że to już :) 

Faktem jest, że wymiata. Niemniej jednak, pomimo, że mam wszystkie pozostałe płyty Toola, tej niestety nie kupię ze względu na cenę - przegięcie :( Mam nadzieję, że wyjdzie w przyszłości "normalne" wydanie.

Na eBay UK widzę wstawiają po 100, 200, 500 a nawet £1000 za CD. Ludzie chyba całkiem pogłupieli z tą płytą. Czegoś takiego nie widziałem.  Ciekawe co będzie potem, czy stanieje? 

Ciekawe co lepsze ;)

Mnie bardzo kusi żeby napluć na palec i ENTER kupiono CD. Czy to edycja limitowana a jeśli tak to jak będzie potem z dostępnością?

Edytowano przez JohnDoe