Skocz do zawartości

Jaki amplituner do kina 5.1 i stero?


B11

Recommended Posts

Mam w tym momęcie, w pokoju 12m2 amplityner stero Hakman/Kardon 3490 podłączony pod kolumny Tonsil Maestro S II. Kolumny zmieniam niedługo na Paradigm Monitor 7 v.7 lub Dali Cncept 6, oraz dokupuje centralny, Ymahy NS444 i efektowe NS333. Planuje również wymienić HK 3490 na amplituner do kina domowego np. Marantz SR6007 i mam pytanie odnośnie własnie czy jest sens zmieniać HK na Marantz? Czy może zostawić HK i do zestawu 5.0 odzielny używany amplituner do 1500zł.- 2000zł. Prawdopodobnie w stero Marantz SR6007 będzie równie dobry jak HK 3490 a i uniwersalnie będzie do 5.0.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
amplituner Marantz SR6007 będzie przynajmniej tak dobry jak HK3490 w stereo (moim zdaniem lepszy), jednak charakter brzmienia urządzenia będzie zupełnie inny. Jeśli szukasz urządzenia, które potrafi połączyć dobre kino domowe i dobre stereo w rozsądnym budżecie (szczególnie teraz, jak amplitunery są wyprzedawane ze względu na wprowadzanie nowej serii), Marantz SR6007 jest optymalny.

Serdecznie zaproaszam jednak do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracij, w przypadku pytań jestem do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...