Skocz do zawartości

Jak zgrać z kamery "obracając" film ??


Recommended Posts

Witam wszystkich.
Nie wiem czy to pytanie na to forum ale chyba najbliżej.
Mam z Sylwka nagranie fajne ale część niego ( koło 20 minut ) jest obrócona ponieważ... fantazyjna kumpela zaczęła nagrywać ... bokiem... Nie wie ktoś jak można część nagrania ( filmu ) przekręcić o 90% i z powrotem wkleić w film ?? Bo ... przekręcać tv na te 20 minut to trochę słabe... icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć jakis program do obrobki video np. Adobe Premiere i oczywiscie troche umieć się nim posługiwać icon_smile.gif

Cytat

Witam wszystkich.
Nie wiem czy to pytanie na to forum ale chyba najbliżej.
Mam z Sylwka nagranie fajne ale część niego ( koło 20 minut ) jest obrócona ponieważ... fantazyjna kumpela zaczęła nagrywać ... bokiem... Nie wie ktoś jak można część nagrania ( filmu ) przekręcić o 90% i z powrotem wkleić w film ?? Bo ... przekręcać tv na te 20 minut to trochę słabe... icon_smile.gif


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Być może i tak zrobię...
W końcu na głowę nie upadłem żeby kupować program za pewnie ciężkie pieniądze żeby jeden kawałek filmu z Sylwka obracać... icon_smile.gif)
Do niczego innego taki program by mi nie był potrzebny.
Kręcić mogę ładne scenki i krajobrazy a później obejrzeć ale ja nie wytwórnia filmowa icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...