Skocz do zawartości

Odtwarzacz cd + wzmacniacz stereo


Miltum

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić zestaw odtwarzacz cd + wzmacniacz stereo do łacznej kwoty 2000-2500 pln. Bedzie on zgrał z subem Yamaha YST-FSW050 oraz monitorami Dali IKON 1 MK2. Muzyka to głowie rock, metal oraz muzyka filmowa. Chiałbym w przyszłości podłączyć do wzmacniacza odtwarzacz Blu-Ray (oczywiscie obok wspomnianego odtwarzacza cd, nie zamaist), bym takze mogl ogladac nań filmy/koncerty, do czego służy mi obecie PS3 Super Slim (czy da sie konsole do takowego wzmacniacza podlaczyc?). Wstępnie myślalem o Yamaha CD-S300 + Yamaha A-S500, ale jestem bardzo otwarty na inne propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę konfigurację Twojego systemu oraz przede wszystkim preferencje brzmieniowe, zestaw oparty na elektronice Yamaha wydaje się rozsądny. Brzmienie takiego systemu powinno Cię w pełni usatysfakcjonować.
Jeśli natomiast miałbym zaproponować rozwiązanie, które będzie wyraźnie lepsze brzmieniowo, zdecydowanie polecam wzmacniacz NAD C316 BEE z odtwarzaczem C 516 BEE. Będzie lepszy bas, większa dynamika, szybkość, kontrola. To właśnie moim zdaniem będzie konfiguracja, która takźe w pełni wykorzysta potencjał kolumn.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. W przypadku pytań lub oferty cenowej jestem do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

bym takze mogl ogladac nań filmy/koncerty, do czego służy mi obecie PS3 Super Slim (czy da sie konsole do takowego wzmacniacza podlaczyc?)



Da się, ja tak robiłem. Sony nie dodaje do zestawu potrzebnego kabla, ale nie spodziewaj się dźwięku wysokich lotów.
http://www.amazon.ca/dp/B004NWAXAI
Później w ustawieniach konsoli, zmieniasz wyjście dźwięku na ten kabel.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziekuje za odpowiedz. Pytanie czy NAD C316 BEE posiada wyjsce na suba?


Na początku witam wszystkich.
Nad 315 nie posiada wyjścia na suba, ale jest pytanie po co sub w tego typu sprzęcie?.
Przy okazji mam pytanie do kolegów, czy ktoś miał styczność z pioneerem N-50 w połączeniu z przyzwoitym zestawem stereo ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad nie psiada wyjścia na subwoofer, jednak moim zdaniem przy Twoich kolumnach nie ma takiej potrzeby. Jeśli jednak będzie brakowało Ci nasu, proponuję subwoofer marki REL, który podłącza się pod kolumny przednie, idealnie nadaje się do dobrych systemów dwukanałowych.
W kwestii odtwarzacza Pioneer N-50, to bardzo przyzwoite urządzenie, grające jak odtwarzacz CD w cenie okolo 1.5 tys. zl. dźwiękiem szybkim, mocnym, dynamicznym, szczegółowym. Jeśli posiadasz system do którego szukasz źródła raczej szybkiego, dokładnego, szczegółowego, N-50 będzie optymalnym rozwiązaniem. Pod względem funkcjonalności także jest bardzo dobrze.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy oraz prezentację możliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...