Skocz do zawartości

Dla właścicieli PHILIPS DVD 763 SA


Radi73

Recommended Posts

Witam. Jestem od jakiegoś czasu posiadaczem wspomnianego odtwarzacza DVD. Nie jest to super urządzenie, choć pochodzi z prestiżowej serii Philipsa MATCH LINE i czyta SACD!!! Traktuje go jako urządzenie przejściowe, w przyszłości zastąpie go odtwarzaczem: DENON DVD-3930, lub PIONEER DV-989AVi-S. Jeden z nich ma dołączyć do procesora: YAMAHA DSP-A1. Ale ja nie o tym, chciałbym zasięgnąć Waszej opinii o Philipsie. Ja mam problemy z nim jeśli chodzi o czytanie płyt, zwłaszcza tych nagrywanych, bądź z wyporzyczlni - nie czyta ich i często przeskakuje ścieżki. Zaglądałem do jego wnętrza z myślą, że soczewka jest zakurzona - ale nie! Zauważyłem, że jest to stare rozwiązanie z pojedyńczą soczeką obsługującą wszystkie formaty (włącznie z MP3). Teraz wiem dlaczego tak długo się zbiera do odtwarzania. Zastanawiam się jedynie, czy serwis tu pomoże, bo mam złe doświadczenia z Philips Polska. Czy chodzi tu raczej o ewidentną wadę modelu. Licze na Waszą dyskusję i sugestie - z góry dziekuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...