Skocz do zawartości

Zakup karty dźwiękowej i głośników.


Recommended Posts

Witam, z góry chciałem zaznaczyć że jestem zielony w "technicznej" tematyce audio. Muzyka towarzyszy mi dosłownie na każdym kroku i przywiązuje ogromną wagę co do jakości czy przyjemności czerpanej z słuchania muzyki. Mam zamiar kupić nowy sprzęt ale najpierw chciałem poprosić o radę co do wyboru zakupu sprzętu, kogoś kto zna się na tym lepiej ode mnie.

Moim celem jest zakup karty dźwiękowej i głośników 2.1. Chociaż zastanawiałem się też nad kupnem porządnego, mobilnego DAC'a. Nie wiem na co się zdecydować. Zastanawiałem się nad:

Kartami dźwiękowymi - ASUS Essence STX, ASUS Xonar D2X / D2, CREATIVE X-FI Titanium HD
DAC'em - FiiO ALPEN E17
Głośniki - MODECOM MC-MHF60U

Często dzień spędzam poza domem, słuchając muzyki z AKG K430. Ale potrafię też przesiedzieć cały dzień w domu i wtedy korzystam z głośników które mam zamiar zastąpić głośnikami MODECOM MC-MHF60U. Siedzę także późnymi wieczorami ( i nie tylko ) przy komputerze i oczywiście jestem zmuszony używać słuchawek - AKG K121 Studio. Słucham wiele rodzajów muzyki ale głównie elektronicznej, trance itd..

Proszę o pomoc w wybraniu karty dźwiękowej lub może zakup mobilnego DAC'a okaże się bardziej opłacalny?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...