Skocz do zawartości

Denon DCD i PMA 700 AE co do tego?


Kriso

Recommended Posts

Cytat

Jesli sluchasz rocka to moze kolumny ktore mam w sygnaturze ponizej.Tyle ze musialbys zapolowac na uzywane.Z twoich wymagan co do brzmienia wynika ze bys byl zadowolony na 120%W chwili obecnej nie ma ich na allegro ale sa jeszcze inne witryny.Proponuje poszukac.



a może wersja monitor 7.5, mogę poświecić troszkę więcej za 2500 mogę je mieć w każdej chwili, myślałem o dali ikon 6 te mogę mieć w bardzo dobrej cenie do 2000zł napewno może taniej ale nie wiem jak one wypadną.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Jesli sluchasz rocka to moze kolumny ktore mam w sygnaturze ponizej.Tyle ze musialbys zapolowac na uzywane.Z twoich wymagan co do brzmienia wynika ze bys byl zadowolony na 120%W chwili obecnej nie ma ich na allegro ale sa jeszcze inne witryny.Proponuje poszukac.



a może wersja monitor 7.5, mogę poświecić troszkę więcej za 2500 mogę je mieć w każdej chwili, myślałem o dali ikon 6 te mogę mieć w bardzo dobrej cenie do 2000zł napewno może taniej ale nie wiem jak one wypadną.



Wersja v5 Paradigma nie ma juz takiego zasiegu basu,sa wyzej strojone i maja zmienione przetworniki,maja chyba nawet bardziej dynamiczne brzmienie co nie musi byc zaleta bo wczesniejsze wersje maja i tak znakomita dynamike.Moim zdaniem wklad ksiegowych rownierz wplynal na profil brzmienia.V3,4 byly sprzedawane po 2999zl a v5 sa po 2,499zl wiec to tez jest krok do tylu.Ale nawet mimo tego sa to bardzo dobre kolumny i wypadalo by ich posluchac bo kazdy ma inne preferencje.Jesli ci sie spodobaja cena jest dosyc uczciwa.

Kolumny Dali z kolei sa dobre ,ale slyszalem juz wiele opini ze niezbyt lubia sie z denonem ,wlasnie model concept.Musialbys rownierz sprawdzic i to sumiennie.

Jesli sie obawiasz zbyt mocnej gory(ja tez tego nie lubie)to mysle ze kable Van den hul 122 zalatwia sprawe na cacy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jesli sie obawiasz zbyt mocnej gory(ja tez tego nie lubie)to mysle ze kable Van den hul 122 zalatwia sprawe na cacy.


a cable Real ECA 1m co o nich sądzisz?



Rozumiem ze jest to interkonekt.Nie mialem okazji testowac tego modelu ale mam glosnikowe kable reala i maja typ prezentacji odmienny od twoich oczekiwan.Gora jest mocna,ostrawa i taka przenikliwa.Wiec aby wyeliminowac ryzyko wpadki odrzucil bym ten kabel.No chyba ze wezmiesz go na "warsztat" i sprawdzisz.

Ile masz do wydania na interkonekt?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Jesli sie obawiasz zbyt mocnej gory(ja tez tego nie lubie)to mysle ze kable Van den hul 122 zalatwia sprawe na cacy.


a cable Real ECA 1m co o nich sądzisz?



Rozumiem ze jest to interkonekt.Nie mialem okazji testowac tego modelu ale mam glosnikowe kable reala i maja typ prezentacji odmienny od twoich oczekiwan.Gora jest mocna,ostrawa i taka przenikliwa.Wiec aby wyeliminowac ryzyko wpadki odrzucil bym ten kabel.No chyba ze wezmiesz go na "warsztat" i sprawdzisz.

Ile masz do wydania na interkonekt?



myśle że do 200 zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...