Skocz do zawartości

HK AVR270 z LOGIC 7 i z upper front vs. Yamaha RX-V675 z DSP i z f.presence ?


zapiszs

Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się między Harmana Kardona AVR270 a Yamahe RX-V675. Głośniki mam już ułożone tak że mam fronty + fronty high, stąd wybór między tymi dwoma modelami (AVR270 może mieć opcję front high upper, a RX-V675 opcję f.presence). Oba mają również radio internetowe na którym mi zależy i airplay.
Następną opcją na której mi zależy to przetwarzania z sygnału stereo do 5.1 (będę jej używał do filmów puszczanych z komputera mac mini). Który z systemów przetwarzania stereo do 5.1 będzie lepszy DSP Yamahy czy LOGIC 7 Harman Kardon?

W załączniku układ moich głośników, nad głową jest rzutnik.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo Yamaha wychodzi lepiej o 272zł:

Harman Kardon AVR 270 2699zł
Yamahe RX-V675 2427zł

1.Który gra lepiej?
2.Czy są jakieś większe różnice w opcjach (pytam jako laik)?
3.Który się mniej będzie przegrzewał (mam na nie mało miejsca, w załączniku miejsce pod nie, istnieje opcja, montażu wiatraczka w dolnej częsci mebla + szuflada może być otwierana i mogę w niej zrobić ażurowe dno. W szufladzie siedzi sobie PS3)
4.Jak widać z załącznika w pierwszym poście główne głośniki mają 8ohm, a satelity 6ohm. Czy oba amplitunery poradzą sobie z tymi głośnikami?
5.Widzę że Yamaha ma w trybie DSP "7 ch stereo" czy Harman też ma taką funkcję?

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...