Skocz do zawartości

HK CINE SPECIAL 29...., a kolumny?? Jakie najlepsze??


dziobex

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Piszę pierwszy raz na forum więc proszę wszystkich, którzy będą komentować, lub przeglądać niniejsze forum o wyrozumiałość.
Do rzeczy:
jestem w trakcie zakupu zestawu HK CINE SPECIAL 29 i kolumn, które spełniałyby moje oczekiwania. Górna granica moich możliwości finansowych to 15000 zł. W tym przedziale cenowym chciałbym zakupić cały zestaw kolumn do kina domowego, ale że zależy mi głównie na jakości stereo więc umieściłem ten temat również w dziale "stereo". Myślę, że ktoś mi pomoże icon_smile.gif
Pokój w którym mam zamiar postawić upragnione cacko-marzenie ma 20 m2. Nie za duży... choć czasem może się zmieniać... ze względu na przeprowadzki... taka praca. Ale to chyba nie największy problem bo jak się zwiększy lub zmnieszy to napewno niedużo. Problemem jest to, że słucham szczególnie rocka (oglądać koncerty rockowe w 5.1 np. Scorpions lub AC/DC), ale lubię też i klasykę (Bach, Vivaldi, Mozart) oraz muzykę filmową taką jak np. z Matrixa. Lubię delikaność, szelest, i w tym wszystkim mocne uderzenie i dużoooooooo czadu:) Sam gram na gitarce i chciałbym aby moi idole przez mój sprzęt dali mi to co lubię.
Oczywiście pierwsze kolumny jakie wpadły mi w oko (niestety), bo nie mam okazji odsłuchać, aby mi wpadły w ucho; są JBL Cinema (chyba za duża moc?). Ale zastanawiam się również nad zestawem Dali 6, który miałem proponowany.
Bardzo proszę o propozycję i pomoc. Będę nad wyraz wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałes:
Witam serdecznie. (.....)
.............................proszę wszystkich, którzy będą komentować, lub przeglądać niniejsze forum o wyrozumiałość.

Bardzo proszę o propozycję i pomoc. Będę nad wyraz wdzięczny.


Czesc dziobex, jestem w podobnej sytuacji co Ty - zwróciłem sie tez nie dawno o pomoc do forumowiczów żeby na dzień dobry nie wdepnąć w jakąć minę, i ....
żaden z kolesi nawet słowa nie pisnął . Wolą się kłócić między sobą o wyższość głośniczka za 7 kółek nad głośniczkiem za 7,5 tysiaka Nie wiem jak Ty ale ja zmiatam z tego forum. Tobie życze powodzenia, jeśli sie jescze nie wkurzyłeś. Ja poradze sobie bez nich. Zrobiłem rozpoznanie tu i ówdzie i już wiem co mam kupić. Obędę sie bez ich porad. Widać za wysokie progi . Lece kupić moje Quadrale. Floydzi czekają. Cześć
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.
Byłem na odsłuchu w Krakowie na al. Pokoju 82 (super obsługa). Przesłuchałem ES 80, rzwawe, ale coś mi brakowało. Potem pojawiły się Paradigm 9 v5 i to było to o co mi chodziło. Piękne soprany i głęboki szybki basik. Miodzio... Na koniec Panowie zainstalowali mi studio JBL 890 i tutaj mimo czystej góry i wogóle... odiosłem wrażenie że za bardzo potężne i jakby dudniące na moje małe mieszkanie.
Oczywiście zdecydowałem się na Paradigmy. Do tego dobieram : M Titany, cc-190 v5 i suba PDR 10 v3.
Jest jeszce jeden problem.... JAKIE KABLE najlepsze do tego zestawu. Myślę wydać na nie ok 600 zł.


>Kubi7
Wiem, ale oni dużo lepiej się znają ode mnie i napewno coś doradzą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...