Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Jestem właśnie na kupnie telefonu, który będzie mi jednocześnie służył jako odtwarzacz muzyki. Budżet - 900 zł. Zainteresowałem się HTC Desire X, ogólnie mi się podoba, a mą uwagę dodatkowo zwrócił system beats audio, który jest w nim zastosowany. Podobno wydatnie poprawia jakość dźwięku i ogólnie komórka jako odtwarzacz muzyczny sprawia się bardzo fajnie. Szczerze mówiąc, to całe beats audio jednocześnie trochę mnie jednak niepokoi, bo stoi za nim artysta hip hopowy (czy tam rapowy, nie znam się icon_razz.gif w każdym razie dr dre), a ja słucham głównie rocka i generalnie od takich klimatów jestem bardzo daleki. Obawiam się po prostu, że cała ta innowacja będzie polegać na d*****aniu basem. Miał ktoś styczność z jakimś HTC wyposażonym w beats audio, warto w to iść?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

warto w to iść?


Myślę, że wcale nie warto iść w muzykę z telefonu. Nie myślałeś może o samodzielnej empetrójce? A tymi wszystkimi ikonkami Beats Audio też bym sobie głowy nie zaprzątał, bo to czysty marketing. W telefonach HTC chodzi tylko o to, że w korektorze (jak można korektora używać?) masz gotowy preset nazwany dumnie "Beats Audio". icon_lol.gif A co on robi? Podbija m.in. niskie tony. icon_lol.gif Układy dźwiękowe są takie same, jak bez znaczka tej dennej marki na obudowie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

warto w to iść?


Myślę, że wcale nie warto iść w muzykę z telefonu. Nie myślałeś może o samodzielnej empetrójce?



Kiedyś się w to bawiłem, ale już mi się nie chce... Od czasu kiedy zgubiłem swojego Sony NWZ, trochę z przymusu przesiadłem się na telefon i tak już zostało. Zresztą z kasą na kolejne gadżety też trochę słabo.

No ja właśnie słyszałem, że Beats Audio dostarcza HTC układy dźwiękowe... Słyszałem również, że po odłączeniu tego systemu jakość dźwięku drastycznie spada, z przyczyn marketingowych icon_razz.gif (żeby zdawało się że beats audio takie superowe). No nic, zobaczymy, już się na ten model zdecydowałem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...