Skocz do zawartości

Zestaw audio-video stereo do 3000 zł (pioneer vs yamaha)


insidelamp

Recommended Posts

Witam.
Dostałem misję skompletowania dla teścia sprzętu zarówno do słuchania muzyki jak i do filmów, oglądania tv i koncertów.
Pokój to około 20m2. Muzyka to raczej gitarowe rockowe brzmienia (od Santany, The Doorsów, Janis Joplin, Beatelsów, Pink Floyd itp.).
Budżet którym dysponujemy to 3000 zł (minus kable i porządna listwa zasilająca).
Idąc z duchem czasu odtwarzacz to koniecznie blueray. W grę wchodzą kolumny wolnostojące stereo ponieważ nie ma możliwości ustawienia 5.1 oraz kolumny na podstawkach nie prezentują się zadowalająco. Zależy mi też na solidnym basie.

Kolumny które upatrzyłem to:
TAGA Harmony TAV-806F (upatrzone na redcoon ) - mają wszystko co potrzeba.

Problem pojawił się z doborem wzmacniacza stereo oraz odtwarzacza blueray. Zależy mi na jednej marce aby znowu nie doszedł nowy pilot (bo już jest pilot od tv, dekodera, jeden nowy starczy - pozatym fajnie się to prezentuje wizualnie).
Znalezione przeze mnie zestawy to:
- Yamaha A-S 300 ( link )
- Yamaha BD-S473 ( link )

vs.

- Pioneer A-30-K ( link )
- Pioneer BDP-160-K ( link )

Cena wychodzi wtedy 2821-2878 zł. Zostaje mi trochę na kable itp.
Mam pytanie do Państwa co sądzicie o tych zestawach w tej cenie. Który będzie lepiej dopasowany. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

ps. budżet jest nie przekraczalny icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
zdecydowanie lepszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę preferencje brzmieniowe będzie konfiguracja oparta na elektronice Yamaha oraz kolumny Taga Harmony.
Serdecznie zapraszam jednak jeśli masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji.
W przypadku pytań służę pomocą, proszę o kontakt w sprawie oferty cenowej, u nas będziesz miał równie atrakcyjne ceny, jednak z dostepnością w 24h oraz co bardzo ważne, polską gwarancją.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...