Skocz do zawartości

Problem z radiem w Uk


maspychalski@gmail.com

Recommended Posts

Witam,

Dzis podlaczylem swój sprzęt w uk a dokladnie w Londynie, który od dwóch lat użytkowalem w Polsce i nie miałem z nim żadnych problemów,
Po podłączeniu okazuje sie ze nie mogę dostroic żadnej radio stacji, nie wiem w czym tkwi problem gdyż na pewno wszystko jest dobrze podłączone ponieważ w glosnikach słyszę charakterystyczny szum, głośniki jbl e80 są podpiete pod amplituner hk3390, czy jest na to jakaś rada ?

Dodam ze sprzęt był kupiony w Polsce dwa lata temu i teraz go przyzwiozlem do Londynu, byc moze w tym tkwi problem, czy jest jakieś rozwiazanie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce obowiązuje sygnał analogowy i taki odbierałeś w swoim Harmanie.

Zakładam, że antenę (lub zwykły kabelek) podłączyłeś do gniazda antenowego.
Czy w Londynie odbierasz sygnał analogowy - bo od kilku lat w UK jest transmisja cyfrowa DAB?

Masz jakieś inne radio/tuner/amplituner (z tunerem analogowym, nie DAB), by sprawdzić czy w pomieszczeniu jest prawidłowy sygnał radiowy?
Próbowałeś ręcznie ustawić odpowiednią częstotliwość radiową?
Wybrałeś FM ?

Sygnał z CD/DVD czy innego źródła jest prawidłowo wzmacniany i puszczany na kolumny?

Pozdrawiam
PS. Pytania są może proste, ale problem jest dziwny. Poza tym istniej możliwość, że jednak coś się stało w transporcie (np. odłączyło w środku amplitunera...).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...