Skocz do zawartości

proac response d18 plus exposure amp.


bpos

Recommended Posts

Witam !
Od niedawna jestem posiadaczem wzmacniacza exposure 2010 s2 Dotychczas gra to z głośnikami monitor audio bx6. Docelowo myślę o kupnie proac d18.
Słuchałem wcześniej ten model , lecz w innej konfiguracji. Zastanawiam się , czy wyżej wymienione proaci zagrają poprawnie z exposure. Zaznaczam , że
słucham jazz , klasykę i trochę new age. Pomieszczenie odsłuchu to 30 metrów kwadratowych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
ogólnie połączenie ProAc z elektroniką Exposure to dobra opcja, jednak mam wątpliwości, czy D18 poradzą sobie w 30 m2.
Przy tej klasie kolumn namawiam na odsłuch konkretnego systemu w Twoim pomieszczeniu odsłuchowym, tylko tak dokonasz optymalnego wyboru.


Witam ponownie. Dziękuję za szybką reakcję na moje pytanie. Jest to cenna uwaga , której pewnie prędko bym nie uzyskał. Jeżeli masz jakieś spostrzeżenia
na temat tego zestawu to proszę o sugestie. Do zestawu , który posiadam obecne źródłem jest CDS 700 Yamaha. Kable głośnikowe to audioquest type 8 oraz
interkonect audioquest King cobra. Zakladając nabycie wspomnianych proac d18 , czy to zestawienie pozwoli cieszyć się dobrą jakością brzmienia. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !Dziękuję za każdą uwagę i spostrzeżenie , które ułatwić mogą właściwą konfigurację zestawu . Osobiście , jestem zauroczony brzmieniem proac
i chyba rzeczywiście przeniosę zestaw docelowo do pomieszczenia mniejszego 24 metrów. Dalej jednak prosze o informację , dotyczące dopasowania
exposure i proac response d18. Pozdrawiam !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie w jakiej kwestii? O ile tylko spodaba Ci się takie brzmienie, wzmacniacz da z kolumnami bez problemu radę. Ja się tylko zastanawiam, czy to jest odpowiedni wzmacniacz do takiej muzyki jakiej słuchasz? A może kolumny trzeba delikatniej grające w wysokich tonach, bardziej miękkie, lepiej wypełnione w średnicy, by zrównoważyć zdecydowany, twardy i bardzo bezpośredni charakter wzmacniacza?
Może napisz co Ci się nie podoba w dotychczasowej konfiguracji z MA BX6?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...