Skocz do zawartości

Dobór wzmacniacza


Woschtek

Recommended Posts

Widzisz tu jest drugi problem nie mam typowego pomieszczenia tylko dla siebie bym mógł sie relaksowac przy słuchaniu ulubionej muzyki. Maja mi one służyć i do filmu i do odtwarzania CD. A nie chce kupować głośników typu 2.1 czy 5.1
A jeśli chodzi o muzykę to klasyczny rock nieraz jakiś trance albo elektro cieżko mi określić sie do jednego gatunku
A mój budżet hmm na glosniki przeznaczam 1100€ bo jest okazja z 2000€ - 45% icon_biggrin.gif
A na wzmacniacz pewnie z 500€ będę musiał przeznaczyć
Chciałbym kupić wzmacniacz odrazu z CD bo wydaje mi sie ze to wygodniejsze
Wcześniej wysłałem link jakie sa parametry moich głośników icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania, które zadał Q21.
Dużo zależy od tego jakiej wielkości masz pokój oraz jaki dźwięk lubisz (ostry, jasny, twardy, czy miękki, soczysty, ocieplony itp... )
Chcesz wzmacniacz od razu z CD? Znasz jakiś dobry taki? Uniwersalne kombajny są na ogół nieszczególnie dobre jeśli chodzi o dźwięk.
Co do kolumn, to nie zawsze okazja jest tak naprawdę okazją. Na ogół tak przecenia się rzeczy, które się nie sprzedają.
A film można rzeczywiście nagłośnić wzmacniaczem stereo i dwoma kolumnami. I jest super.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...